SIP berači

Završio kao naglavak.
74181dfa28d06211d297a5f41657d06b.jpg


Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
E do mojega... ćaletu se razvalio ležaj tarupa... biće slike kad razvalimo...

Послато са TA-1020 уз помоћ Тапатока
 
Ovih dana problemi sa beracem, tornado 40...
Konkretno, spadao mi lanac sa slike, jezice stelovao na raznu visinu ali nikakvog efekta nije bilo, isto se desavalo stalno...
Juce pricao sa drugarom, rekao mi da skinem jezice i vratim fabricke lopatice, kaze da je i on imao isti problem, danas odradio, u petak cemo videti sta ce biti...
E sad imam pitanje kao i kolega par postova ranije, na koju visinu nastelovati lopatice vis "radnog stola", ja sam ostavio na nekih 5-6 cm??
527712a56fbfff003a1af3d8fe023cff.jpg
f28b035146b7cc88f039f3aa7680aec3.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
deks ,na ovoj slici sto si stavio lanca po svemu sudeci faali ti jedan zupcanik mali koji ide na onaj nosac gdje tvoj lanac na slici dodiruje taj nosac i prekriva malo rupu ,on ti dođe kao španer ,vidi se da tamo u cosku ima još jedan nosac s rupicama probušenim ,na njega se kaci feder koji ide na zupcanik iliti španer i onda on zateže taj lanac koliko je potrebno
 
deks ,na ovoj slici sto si stavio lanca po svemu sudeci faali ti jedan zupcanik mali koji ide na onaj nosac gdje tvoj lanac na slici dodiruje taj nosac i prekriva malo rupu ,on ti dođe kao španer ,vidi se da tamo u cosku ima još jedan nosac s rupicama probušenim ,na njega se kaci feder koji ide na zupcanik iliti španer i onda on zateže taj lanac koliko je potrebno
Tu je bio plasticni spaner ali bez opruge, slikacu kasnije kako izgleda... kad sam slikao juce spaner nije bio namesten, tek sam kasnije namestio...

Evo kako to izgleda, kad smo kupili berac bio je 3 godine star i tad nije imao nikakvu oprugu da zateze spaner, ovako je bilo...
0d02c55bf5ca922c0270aa4ca96f721d.jpg
 
Poslednja izmena:
Zavisi kolega od dosta stvari, mi smo radili do prosle jeseni sa imt 542 i jednorednim sempeter eko3500 i bili smo zadovoljni jednostavna masina, izbacuje visoko bunker bez problema i u zmajevku.Delovi pristupacni relativno jeftini, majstor ti za njega u dvoristu ne treba sve mozes sam polako, Pre toga smo imali zmaj ali neki stariji model pa nismo nesto bili zadovoljni. Najbolje videti po tvom kraju sta ima i zbog delova i zbog uskustava.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Vasovac,sip kk30 ti je skroz ok berac nema razlike u radu izmedju njega i eko3500 a jeftiniji je.Kipuje bez problema u prikolice sa povisenim stranicama tipa dubrava, kikinda imt.Mozes ga naci od 2 do 2500e u dobrom stanju.Gledaj da nije pucala sasija da nije sav izvaren i radice posao,ostale sitnice se srede.539 moze skoro svuda da radi s njim.
 
Eko 3500 ima duze klipove za kipovanje (prvo digne pa onda kipuje dok kk30 odmah kipuje) i mislim da nesto malo u komusackom stolu, nisam siguran.
 
Evo daću ja EKO 3500 za korektnu cenu, odrzavam prvi vlasnik potpuno ispravan, sa originalnim kardanom, cak su i gume dio jesenas bile original,
A daću ga ispod 3000e

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh