Šta sejati na proleće 2010?

Zlajo i ja tako radim ali ovo godina što se tiče suncokreta ubila se za paritet !
Ja za 5 jutara suncokreta izfinansiram kompletno prolećno đubrenje za mojih 55 jutara mislim da je ok.
18j pšenicca,15j kukuruz,14j suncokret,8 soja
 
zlaja je napisao(la):
Ja na paritet ne uzimam skoro ništa (samo ponekad kad zafali koji kg semena ili veštaka ali to je retko) sve lepo izfinansiram pa ujesen kad prođe berba sva roba je moja bez kojekakve kamate i pariteta

isto i kod mene, i ja izfinansiram celo proleće, pa sve na lager(sopstveni) pa kad zatreba lova ima šta prodat
 
uzimati repromaterijal na paritet to sve lepo dok ne doteraš prikolicu na kantar,em malo rodilo(nedaj bože) ,em "slučajno" skočila vlaga u zrnu ,em više nečistoče,odbici...itd odmah skupi se nekoliko % ako još slučajno NE rodna godina pa otkupna cena raste ......onda umesto dobitka -gubitak

p.s.čist račun duga ljubav
 
Najisplativije je posaditi polja pod marihuanom i opijumom. Vidite kako se obogatio onaj Saric od bastovanluka.
 
paorpaor je napisao(la):
Najisplativije je posaditi polja pod marihuanom i opijumom. Vidite kako se obogatio onaj Saric od bastovanluka.
[/quot
paorpaor je napisao(la):
Najisplativije je posaditi polja pod marihuanom i opijumom. Vidite kako se obogatio onaj Saric od bastovanluka.
e]
vremena su teska , mozda se neko odluci da poslusa tvoj predlog . Ja licno nemogu imam malog sina valjaga nahraniti i vaspitavati deca trba da rastu uz roditelje :haha: :haha: :haha:
 
paorpaor je napisao(la):
Najisplativije je posaditi polja pod marihuanom i opijumom. Vidite kako se obogatio onaj Saric od bastovanluka.
Ma kakva polja,dovoljno je jedno jutro...150 bala...
Ne treba mi ni subvencija,ni pio,ma ništa mi ne bih trebalo... :osmeh: ::suncanje::
 
ljusha je napisao(la):
paorpaor je napisao(la):
Najisplativije je posaditi polja pod marihuanom i opijumom. Vidite kako se obogatio onaj Saric od bastovanluka.
Ma kakva polja,dovoljno je jedno jutro...150 bala...
Ne treba mi ni subvencija,ni pio,ma ništa mi ne bih trebalo... :osmeh: ::suncanje::
Ako neko bude pravio ugovore, javite, da i ja profitiram :cao:
 
Ko je uspeo da je poseje za vreme onih lepih dve nedelje u februaru može očekivati dobar rod i super zaradu.
Uopšte ne vidim šta je tu smešno. :sta:
 
Tesko da ce posejati bilo sta vise u prolece 2010-te.
Osim ako ne ukrade ona kola iz povratka u buducnost.
 
Nazad
Vrh