Shoutbox na poljoinfo

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.339
Lokacija
Apatin
Instalirao sam ga na Zanimljivom forumu i članovi su jako zadovoljni. Pa razmišljam da ga i ovde instaliram, jer je sasvim ok. Jedini problem je što ga nevide gosti, nego samo registrovani članovi.

Šta vi mislite o tome? :sta:
 
U potpunosti podržavam, hteo sam baš to da ti predložim kao i da uradiš opciju brzog odgovora u temi, naravno ako je izvodljivo!
 
Opciju brzoga odgovora svako treba sam da namesti u svom profilu čini mi se, ili kada odgovara na temu da čekira polje za brze odgovore ispod, nalazi se među dodatnim opcijama.
 
Ok, moj previd, nisam ni obratio pažnju da ima opcija, a znam da je na nekim novootvorenim forumima ta opcija tek posle izvesnog vremena dodata, pa zato i upitah.
 
Prozor na naslovnoj strani u kojem možemo direktno svi razgovarati, na foru chat-a.
 
Ono u realnom vremenu, pošalješ i odmah je vidljivo registrovanim članovima. Nije loše za trenutnu razmenu informacija.ali je problem što se instalira na vrhu foruma, pa bi sve pomerio naniže.
 
Ideja je super i cak je bolje sto nece biti vidljivo za goste vec samo za clanove
 
Na žalost za sada ništa od toga jer je prestala podrška za taj plugin u novijim verzijama foruma. Ako naletim na neku zanimljivu varijantu ja ću je ubaciti. :cao:
 
Pravio je probleme u radu foruma, pa smo ga sklonili. Za sad nije u planu ništa slično.
 
Nazad
Vrh