Preporuči film

ljusha

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2009
Poruka
4.695
Lokacija
Laćarak
Film koji je na vas ostavio utisak :cao:
 
Prvo mi je palo na pamet,'' Kasandrin most'' sto puta sam gledao i mogao bih uvek.
 
hm znam film ali neznam kako se zove, radi se o domacem filmu, unuka boluje od teske bolesti i nemoze da prezivi u gradu nego odlazi kod dede u planinu mislim da je dedu igrao Bata Zivoinovic, na kraju filma dolaze roditelji po nju da je vode nazad u grad ..... itd. Ako neko zna tacan naziv neka mi kaze hvala
 
dragansavin je napisao(la):
hm znam film ali neznam kako se zove, radi se o domacem filmu, unuka boluje od teske bolesti i nemoze da prezivi u gradu nego odlazi kod dede u planinu mislim da je dedu igrao Bata Zivoinovic, na kraju filma dolaze roditelji po nju da je vode nazad u grad ..... itd. Ako neko zna tacan naziv neka mi kaze hvala
Film se zove "Ptice koje nikad ne polete"
Na kraju i ubiju dedu ako se ne varam,bio sam mali kad je izasao a kasnije ga nisam gledao... ::lose::
 
North ARMY je napisao(la):
dragansavin je napisao(la):
hm znam film ali neznam kako se zove, radi se o domacem filmu, unuka boluje od teske bolesti i nemoze da prezivi u gradu nego odlazi kod dede u planinu mislim da je dedu igrao Bata Zivoinovic, na kraju filma dolaze roditelji po nju da je vode nazad u grad ..... itd. Ako neko zna tacan naziv neka mi kaze hvala
Film se zove "Ptice koje nikad ne polete"
Na kraju i ubiju dedu ako se ne varam,bio sam mali kad je izasao a kasnije ga nisam gledao... ::lose::
ne ubiju dedu nego unuka umre zbog povratka u civilizaciju pogodnosti koje sa sobom nosi
 
cukaneca je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
dragansavin je napisao(la):
hm znam film ali neznam kako se zove, radi se o domacem filmu, unuka boluje od teske bolesti i nemoze da prezivi u gradu nego odlazi kod dede u planinu mislim da je dedu igrao Bata Zivoinovic, na kraju filma dolaze roditelji po nju da je vode nazad u grad ..... itd. Ako neko zna tacan naziv neka mi kaze hvala
Film se zove "Ptice koje nikad ne polete"
Na kraju i ubiju dedu ako se ne varam,bio sam mali kad je izasao a kasnije ga nisam gledao... ::lose::
ne ubiju dedu nego unuka umre zbog povratka u civilizaciju pogodnosti koje sa sobom nosi
pa ubijaju dedu lovokradljivci el si gledao film?
 
@ Karalic: Sto manje price i sto vise akcije... Hehehe

Ovo je lista mojih omiljenih filmova:
1. Assault On Precinct 13;
2. Echelon Conspiracy;
3. Grandmas Boy;
4. Le pacte des loups;
5. My Life in Ruins;
6. Notorious;
7. Open Season 1 i 2;
8. RocknRolla;
9. Shooter;
10. Sniper 2009;
11. State of Play;
12. The Count of Monte Cristo;
13. The Incredibles;
14. The Transporter (samo prvi deo);
15. The Hangover;
16. Toy Story 1 i 2;
17. The prestige;
18. Bourne triologija;
19. Van Wilder 1;
20. Blood And Bone.

A dva ubedljivo najbolja filma svih vremena, po mom misljenju, su:

V For Vendetta
The Last Castle

Sve informacije na http://www.imdb.com/
 
@paracinac bas tog se secam da dedu ubijaju lovokradljivci,a za unuku se ne secam,sve u svemu jako tuzan film.
Mislim da je u reziji Petra Lalovica.
 
momci hvala vam na pomoci.
I jos jedan od mojih omiljenih iz mladih dana ali pravi ne kopije koje su posle radjene 12 zigosanih taj film bih voleo bas bas da ponovo pogledam kao i ptice koje nikad ne polete
 
Nazad
Vrh