Preporuči film

Ako hoćete da gledate filmove treba vam samo jedan mali program koji se zove uTorrent (https://web.utorrent.com) i sajt sa obiljem filmova koji su dostupni za preuzimanje kao što je recimo The Pirate Bay (https://thepiratebay.org), dobra internet konekcija se podrazumeva. :cool:

Šta ti vredi ako NEMA NIKOG sa 100% nekog sadržaja tipa film ili program. ..
Torrent funkcioniše što sadržaj koji "skidaš" nije sav kod jednoga, već više njih...Kada "skineš" 100% BILO BI POŽELJNO da ostaneš još neko vreme na "liniji" da bi omogućio i drugima da "skinu" 100% sadržaja. ..
Može se desiti da skineš 80-90 posto i svi se "otkače" i ti ostaneš "ni na nebu ni na zemlji"...

- - - - - - - - - -

Inače, filmove samo tako i gledam, skinem sa torrenta i gledim "na miru"...

- - - - - - - - - -

Čekam DVDRiP ili BluerayRiP STAR WARS "Poslednji džedaj"...
 
Tih problema o kojima ti pišeš sam imao pre desetak godina na pojedinim sajtovima ali odavno sve super funkcioniše. Kada odaberem neki film od par giga skinem ga za nekoliko minuta al slabo ja to radim, godišnje možda odgledam desetak filmova.
 
Tih problema o kojima ti pišeš sam imao pre desetak godina na pojedinim sajtovima ali odavno sve super funkcioniše. Kada odaberem neki film od par giga skinem ga za nekoliko minuta al slabo ja to radim, godišnje možda odgledam desetak filmova.
A sto bih ga skidao kad na kodi-u ili terarium tv imam iste takve snimke? Gledam ga odmah
Pre sam skidao sa torrenta ali ne pamtim u zadnje vreme kad sam zadnji put.
Ako imate sporu konekciju onda samo vam torrent ne gine.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nemam WiFi na TV-u, pa skinem film preko Torrent-a, prebacim na flash od 8gb, flash ubacim u usb televizora i gledam film...:cao:
Još jedna prednost Torrent-a, je što mogu da biram "snimak", tj. verziju filma koji gledam, ili mi se gleda, tipa UNCENSORED, UNCUT ili EXTENDED...
 
Ja takodje skidam preko torenta i na usb pa TV. Nemam wifi na tv-u probao preko laptopa i hdmi kabla ali mi nije to to. ADSL mi je onaj paket 50mb ali desi se nekad da secne na trenutak sto je dovoljno da me iznervira :osmeh:
 
Руски филм ЛЕД...бољи филм нисам одавно гледао....

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Juzni vetar. Predobar film. 2 sata u Cineplexu nisam trepnuo. Ima malo elemenata Fast and Furious 4 ali sa dodatkom Balkanske korupcije. Za svaku preporuku...
I mi smo ga pogledali pre par dana u bioskopu i svidja i se sto se radnja non stop odvija. Glumacka ekipa je strasna. Film za svaku preporuku

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 


Dobar,poucan film...Otvara uvek aktuelna pitanja slozenog i tragicnog odnosa Slovena i Germana.

- - - - - - - - - -

Jos jedan dobar ruski film Beli tigar.

Film je radjen po romanu Tenkista,misticna komponenta je osnova filma i knjige.Pisac je ocigledno radio roman po modelu Bulgakova i jednog od najvecih romana ruske knjizevnosti Majstora i Margarite.Motiv demonske sile koja dolazi iz Germanije je jasan kako ovde tako i kod Bugalkova gde je profesor Voland strnac za koga niko ne zna odakle je,no svima izgleda kao Nemac.Pritom je Foland stara germanska rec za djavola.
Kraj filma gde licno Hitler objasnjava pohod na istok je,po meni,pokazatelj koliko je intelekt prosecnog gledaoca toliko otupljen,da se "ono sto je pisac hteo da kaze" mora reci tako otvoreno i direktno da bi publika to razumela.

 
Nazad
Vrh