Preporuči film

Dajte neku ludu komediju posto smo se zarazili sa njima..
The hangover smo odgledali i uzivali, takodje smo se smejali uz harolda i kumara
Trazim na netu ali nigde ne mogu da nadjem Trke Pacova sa domacim titlom pa ako moze neka pomoc bio bih Vam zahvalan ( i srecan )....

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
zombie,daj link,hvala unapred

Pogledaj ga na Gledalica.com, ima tamo bruka filmova sa prevodom, ne skidaš već ide preko streaminga.

Evo link, stvarno dobro urađen film, gluma, efekti, lokacija, akcija je vrh vrhova...posebno što nema klasičnog prose*avanja kao kod američkih filmova tipa "mi smo najbolji i niko nam ništa ne može". Stvarno sam se veoma pozitivno iznenadio kako su Rusi ovo odradili, gledao sam dosta njihovih ratnih filmova i to redovno budu teški crnjak filmovi da ti se život smuči. U T34, likovi su simpatični, ruska ekipa posebno, čak su i negativce (Nijemce) odradili ne kao klasične arhetipske zloće već kao, vjerovali ili ne, prave ljude koji imaju svoje dobre i loše strane i koji se jednostavno bore za svoje ciljeve i izvršavaju naređenja.

https://www.gledalica.com/sa-prevodom/t-34-2018-video_3e636f72b.html
 
Evo ga na
c650a424a9e0b1c7ad7bfa874f9de8b7.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Poslednja izmena:
Ako na androidu gledate terrarium tv je zakon , na kompu kodi , mada ja sam kodi batalio odavno, imam android box na svim tv , preko njih gledam iptv i filmove i serije sa terrariumom

za 1200 din mesecno imam 1500 kanala i 2000 filmova u video klubu koji rade konstantno, a ne ko na kodiju cas radi cas ne ,menjaj addon , menjaj iptv listu itd.Igrao se par god i dojadilo.Nemam vise zivaca

Mozete i na kompu terati terrarium tv ali treba bluestacks instalirati pa preko njega.

U svakom slucaju lakse je nego kodi podesiti, za nekog ko se ne razume kodi ce biti nocna mora


Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
I meni je Kodi dojadio ali ovaj film sam pogledao čisto iz znatiželje .Interesovalo me je kako Kodi sada radi,pošto ga nisam koristio od prošle zime.
 
Ako na androidu gledate terrarium tv je zakon , na kompu kodi , mada ja sam kodi batalio odavno, imam android box na svim tv , preko njih gledam iptv i filmove i serije sa terrariumom

za 1200 din mesecno imam 1500 kanala i 2000 filmova u video klubu koji rade konstantno, a ne ko na kodiju cas radi cas ne ,menjaj addon , menjaj iptv listu itd.Igrao se par god i dojadilo.Nemam vise zivaca

Mozete i na kompu terati terrarium tv ali treba bluestacks instalirati pa preko njega.

U svakom slucaju lakse je nego kodi podesiti, za nekog ko se ne razume kodi ce biti nocna mora


Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
Koji paket imas za 1200din, i čiji?
 
Nazad
Vrh