SEP 2000 motokultivator

sickohn

Član
Učlanjen(a)
10 Jul 2011
Poruka
184
Lokacija
Kraljevo
ima li ko ovaj kultivator? da razmenimo iskustva i slično
 
Jel mozes da mi kazes koliko je razmak izmedju rupa na poluosovini? Nasao sam jedan ali ima felne od fice pa bi da ga sredim.
 
Imam ga ja lak za rad samo sto mu crkava ona osovinica preko koje se prebacuju brzine napred nazad
ne znam sta te muici
 
misliš ona kao ručica menjača?meni je crkla.hahaha.ja sam mislio da izbacim onaj zglobić, da stavim ručicu koja će da ide direktno u vis
inače ostalo sve služi kako treba.jedino mi je krivo što sam propustio kosu za 100 evra, a ona mi je baš trebala
 
Poslednja izmena:
Jel mozes da mi kazes koliko je razmak izmedju rupa na poluosovini? Nasao sam jedan ali ima felne od fice pa bi da ga sredim.

e, prijatelju, prodadoh kultivator a da ga nisam ni video poslednjih 7 dana tako da nisam stigao da premerim one razmake.izvini, morace neko drugi da ti da taj podatak
 
Ma nema problema. Prodao se i ovaj sto sam ja hteo da uzmem. Za koliko si ga dao ako nije tajna?
 
za 660 evra.hitno su mi trebale pare i poklonih ga
imaš jedan za 750 ima i kosu i frezu na kupujem prodajem.čuo sam da tamo kod vas u Negotinu može da se nađe dosta povoljnije nego u drugim krajevima.koliko je tačno?
 
Ovaj sto sam ja hteo da uzmem se prodao za 300 bez felni i guma sa frezom bez kose. Ima ovde mnogo tih dizela i sto je najbitnije nisu izrabljeni jedini problem nemaju papire. Sve su sinovi iz inostranstva kupovali za starce koji su to koristili malo i batalili to stoji godinama. Hvala sto si ovom dao broj za kosu zvao, ali me posle zvao neko drugi iz Pazara pa mu treba posaljem u ponedeljak. Ma ja se bavim trgovinom ne kupujem ih za sebe. Ako te interesuje neka masina javi se.
 
ma nema problema.pitao me čovek gde ima kosa, a kad već znam... to za 300 je bilo baš povoljno.Možeš sada da registruješ šta god hoćeš.izašla uredba, dva svedoka i gotovo.traje do decembra koliko znam.papiri ti ne trebaju. javiću se kad budem kupovao.ovaj sam prodao jer su mi trebale pare za neku varijantu da malo odem odavde na zapad.ako uspem super, a ako ne-ništa, ali da ću morati opet da kupim neki kultivator moraću, tako da ću sigurno da ti se javim.pozdrav
 
Motokultivator kao i svaku drugi. Samo je dosta praktičan. lagan za upotrebu. Italijanski kvalitet
 
lagan skroz.imao sam 507 i s njim je robija raditi u odnosu na SEP.ja nisam kačio kosu, kažu i da dobro kosi
 
Ali ljudi ne veruju da su Italijani bolji dok ne probaju. 507 i muta su bog. Koliko sam mašina prodao ove godine. A samo me za Mutu i 507 zovu svaki dan.
 
kod 507 me nerviralo što ne može da se isključi pogon točkova, a da radi izlazno vreteno, dosta težak kod manevrisanja.kod italijana je sve nekako lakše.valjda su delovi jeftiniji pa onda imaju bolju prođu.za mutu ne znam.voleo bih da čujem neko mišljenje ko je imao sve različito pa da uporedi.obično se čuju mišljenja onih koji su imali samo jedno, navikli na to pa hvale u nebesa
 
Moje licno misljenje je da su Italijani neprevazidjeni. Broj jedan je Goldoni sa invertitorom. Labin je kopija Goldonija i ni jedni nemaju lagan menjac kao ove dve bukvalno ide kao na automobil. SEP i Valpadana takodje nisu lose. LA 300 motor da ne vidim, sve mu nesto fali, kipor nisam imao nikad. A 507 dizel je ok, ali je mnogo teza za okretanje od ovih Italijana, Muta je prvenstveno za kosenje. Pricam samo o ovim malim motokultivatorima.
 
Da li na frezu sep 50 postoji zamena za njen motor, ili samo svoj fabricki.
 
Poslednja izmena od urednika:
eb91b567c127ec24e5bc9cf7f1d5d17e.jpg


Poslato sa HUAWEI SCL-L01 uz pomoć Tapatoka
To je sep 50


Poslato sa HUAWEI SCL-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ovo je nesto novije. Ne znam dal moze dizel na njemu

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ova freza je 82go ili trece godiste radjena generalna na drugu specijalu klip joj od benasija odgovara. E sad brzo joj svecice crkavaju valjda zbog visoke tempereture u stublini, pa sam razmisljao dali postoji solucija da se zameni sa nekim drugim motorom

Poslato sa HUAWEI SCL-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh