Fiat

Dobri su ti traktori u mome kraju ih ima jako puno ali su svi od 45 do 78 ks nema vecih, niko nema nikakvih problema sa njima svi se hvale neki dan drug kupio Fiata 540 75 god i odlican je stvarno dobri traktori mozda moj sledeci traktor bude Fiat a ja mislim da na njih pasu neki dijelovi od starijih Universala!!
 
Dobri su ti traktori u mome kraju ih ima jako puno ali su svi od 45 do 78 ks nema vecih, niko nema nikakvih problema sa njima svi se hvale neki dan drug kupio Fiata 540 75 god i odlican je stvarno dobri traktori mozda moj sledeci traktor bude Fiat a ja mislim da na njih pasu neki dijelovi od starijih Universala!!

Ima jedan momak u Trnovi Fiat 1000 DT, onu zvijer od 100KS, koja je ono bagerčina, nazad ima 16.9-38" a naprijed 12.4-28" gume. Prosle godine je dolazio kod mene, dovezao mi prikolicu silaze (neka prikolica od 5-6 tona). Inače, silazu mi je dovozio lik sa Fiat 580 DT (3 klipa), ma fantastičan traktor, ima snage kad je je 70KS, motor agresivan, startan, a tamo 70-neko godiste cini mi se.
 
Ma Fiat rtaktori su stvarno dobri kod nas ima jedan covjek Fiata 45 ks i belarusa 82 za sumu ih koristi msm samo od toga zivi i taj Fiat od 45 ks vozi po planinskom terenu 5-6 metara drva+eta iako je 64 godiste ne stoji na prednjim tockovima ali ipak ideeee !!! stvarno dobri traktori kod mene ih svi kupuju zato sto se lako nedju vecinom su duplaci!
 
Ima jedan momak u Trnovi Fiat 1000 DT, onu zvijer od 100KS, koja je ono bagerčina, nazad ima 16.9-38" a naprijed 12.4-28" gume. Prosle godine je dolazio kod mene, dovezao mi prikolicu silaze (neka prikolica od 5-6 tona). Inače, silazu mi je dovozio lik sa Fiat 580 DT (3 klipa), ma fantastičan traktor, ima snage kad je je 70KS, motor agresivan, startan, a tamo 70-neko godiste cini mi se.

Moram da se ispravim, ovaj veliki ima nazad 18.4 -38" gume.
 
Sad mi je majstor dovezao presu sa njegovim Fiatom cini mi se da je oznak 680. Uglavnom ima 70 ks i prednju vucu. Malo sam ga provozao i stvarno sam odusevljen sa njim
 
zna li neko kako da napravim povrat za ulje. fiat 615
33vc6yx.jpg
 
2elz5gk.jpg

Mislim da ide sa oznacenog mesta,kod mene na univerzalu 445 sa oznacenog mesta ide izlaz za kipu.
Rekaobih po slici dasu hidraulici isti.
 
zna li neko kako da napravim povrat za ulje. fiat 615
33vc6yx.jpg
Ovaj izduzeni je ventil njega ne diraj A ovaj i centru slike sjajni tu stavi drugu cev.Kada ides rucica gore ulje ce izlaziti na gornju a vracatise na donju .Ako i zam,enis creva sve ce opet funkcionisati samo obrnuto. Ja imam Store i isti je takav poklopac.:ppozdrav:Ili skoro isti.
 
Zanima me vase misljenje o Fiat 450 dupla vuca? Kupio bi takav traktor kada bi nasao pa i u losijem stanju.
 
Nazad
Vrh