Fiat

Ponovo radi bioskop!


2hxcd4w.jpg
 
Remont je trajao tacno godinu dana. Nije se radilo u prolecnoj sezoni, pa u jesenjoj sezoni, pa nismo radili preko leta kada su bile najvece vrucine, pa se malo cekalo i na delove a i na majstore pa se to oduzilo prilicno.

Traktor je bio rasturen u parcice. Bukvalno tako da nije vise bilo sta rasturati. Nije se stedelo ni na cemu i sve je promenjeno sto nije valjalo ili je bilo sumnjivo. Svaki lezaj, semering, gumica, dihtung creva itd su promenjeni na njemu. Uradjen je motor, turbina, kvacilo, prednji most, hidraulika, kocnice menjac, kardan, diferencijal, blokada, prednja vuca, nov hladnjak, sve pumpe na njemu nove, nov glavni hidraulicni cilindar, novi cilindri od kvacila, razvodnici i sve sto se tice hidraulike su bili na remontu, komplet nova instalacija itd. Ima jos mnogo stvari cega ne mogu vise ni da se setim.

Majstori su mi dolazili preko 40 puta.

- - - - - - - - - -

Kako ide sad? Koliko je kostao remont?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Nisam sabrao pa cu reci otprilike cifru. Izmedju 15.000 i 20.000 eura stvarno neznam tacno. Ne opterecujem ga jos jer ima malo sati posle generalne.

- - - - - - - - - -

Nekoliko slika dok je bio u delovima:

23sx2mt.jpg


358zxfk.jpg


smfw52.jpg


262wmt1.jpg



2cqzgg3.jpg


- - - - - - - - - -

2uyj760.jpg


2wh2zxs.jpg


2u9lv7a.jpg


68fzet.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije tu samo stvar ni u čistoj isplativosti. Posle toliko truda uloženog u njega, dobijeno je nešto što se jednostavno ne može tek tako platiti.
 
To je sada bukvalno nov traktor. Ako ste sve rasturili u delice, ocistili, zamenili i ponovo vratili pritom otklanjujuci svaki delic najmanjeg moguceg problema. To je stanje kao i fabrika sto napravi na proizvodnoj liniji.
 
Zdravo . Imam traktor FIATAGRI 90 90 . Kupijo sam ga sa starijim gumama koje su u slabom stanju. Molijo bih ako (ko) se razumije u veličinu gume, da mi odgovori bijo bih zahvalan. Gume na njemu su veličine (mislim da su prevelike, jer su skoro do samog blatobrana) 18,4 R38 a druge dve su 14,9 R24. Koja veličina gume odgovara ovom traktoru . Puno hvala.
 
Jesi siguran da su zadnje na 38" felgi,posto su prednje fabricki 24" a zadnje 34"? Transmisija mora strasno da trpi tako,to je ogromna razlika.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Zdravo. Da siguran sam. Ne mogu sad prikačit slike, ali siguran sam . Znači da bi zdanje felge moro zamjeniti na veličinu 34,. Koje bi onda trebale biti dimenzije gume , dali je to što je napiso g Krsmanović 18,4 R34 ? Hvala
 
Mišljenje o FIAT-u 13090DT i kako im se krecu cijene?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh