Fiat

todor

Banned
Učlanjen(a)
28 Nov 2008
Poruka
2.367
Lokacija
djurdjevo
jel neko ima pojma nešto o ovom traktoru koje je godište koji motor ima planiram nešto tako da kupim pa me zanima vaše mišljenje
f4ih4n.jpg
2952y5g.jpg
 
Moj kum ima 120-tku i zdovoljan je njime, a Cici ima 180-tku takvu....
 
jel zna neko koje su oni godište gazda kaže da je 98 a u konedati stoji 88 e sad aj znaj ga inače cena je 12000e sa prevozom iz švajcarske
 
Ima moj drugar ali je 92-93 godiste samo je prednja maska malo razlicita od ovog.Kupljen je pre godinu dana za 18000 e kod Corica.Kako on kaze ima 116 ks i dobro se pokazao.
 
Taj od Corica je i malko drukciji, FIATAGRI Winner F110. Inace, serija 90 se jako dobro pokazala. Ako traktor prezivi i opstane na PKB-u onda mora da je dobar.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Taj od Corica je i malko drukciji, FIATAGRI Winner F110. Inace, serija 90 se jako dobro pokazala. Ako traktor prezivi i opstane na PKB-u onda mora da je dobar.
J a sem maske nevidim nikakvu razliku,ali verovatno je u kabini drugaciji.
 
todor je napisao(la):
jel zna neko koje su oni godište gazda kaže da je 98 a u konedati stoji 88 e sad aj znaj ga inače cena je 12000e sa prevozom iz švajcarske
KOLIKO BI TREBAO DA IZAĐE NA KRAJU SA SVIN DAZBINAMA I PROVIZIJAMA
 
Koliko sam čuo od ljudi sto su radili u italiji na poljo privrednim imanjima ,da FIATI rade i preko 15000 sati da se ni dizne nemoraju stelovati
 
tamo jeste zemlja lagana,kao sljunkovita,ali traktori su kako sam čuo veoma kvalitetni
 
milos bota je napisao(la):
Koliko sam čuo od ljudi sto su radili u italiji na poljo privrednim imanjima ,da FIATI rade i preko 15000 sati da se ni dizne nemoraju stelovati
Milose jel tebi neki traktor stigao do 15000 h? :cao:
 
jasam tek počeo da radim,sa dva traktora dosada sam mozda napravio 3000-4000 sati
 
pa ako sa ta dva traktora napraviš 15000sati dođi do mene ja ti džabe štelujem dizne doživotno
 
valdacu napredovati,pa cu vremenom promeniti nesto od traktora,pa nece biti potrebe da kod mene naprave,15000 sati
 
todor je napisao(la):
jel neko ima pojma nešto o ovom traktoru koje je godište koji motor ima planiram nešto tako da kupim pa me zanima vaše mišljenje
f4ih4n.jpg

Ako je u dobrom stanju kupuj ga slobodno.

Traktro je mali potrosac, menjac mu je jako dobar. Ima dve palice menjaca. Na jednoj menjas brzine ( ima 4 brzine ) a na drugoj palici menjas grupe ( ima 3 grupe brzine I, II, III i R ). Totalno su sinhronizovane i brzine i grupe tako da nema krcanja kod menjanja brzine. Menjas ih maltene kao na autu i u manju i u vecu brzinu ide sa lakocom.

Hidraulika mu je jaka i precizna

na slici dole je moj 180-90. Na oko su isti samo je razlika u velicini i kod mog drugacije stoji menjac ( pored volana su menjacke palice )

wgxksl.jpg
 
Nazad
Vrh