Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam o cemu se radi, samo nemojte zalaziti u politiku jel ce raditi gumica i kartoni.
 
Daleko je to od politike. I ja kao manjina vidim veliku nepravdu nad jednim napacenim narodom. O ovome ce se jednog dana izucavati u skolama.
 
Ne dajte im.U susednom selu su na kurvanjski način oteli vodovod.Najavili dolazak da ljudi znaju a došli dan ranije,obili i preuzeli.
 
Matiću, u kom susednom selu?
Hajde napiši malo više o tom vodovodu. Ko to održava, kontroliše vodu, kako se plaća i kome? Šta je sa kanalizacijom. Znam da je u Subotištu pre nekoliko godina rađena kanalizacija i vodovod. I znam neke ljude koji su imali problema sa time.
 
U Karloviću su oteli.Vodovod održava majstor koga plaća seoska MZ novcem od naknade utroška vode po svakom domaćinstvu.Kanalizaciju nemamo ali ima nekih nagoveštaja da će je biti jer se u neposrednoj blizini a između nas i Šimanovaca gradi kolektor poput onog pored Pećinačke šećerane.
 
Taj vodovod i kanalizacija su naravno dobre stvari i nadam se da ćete uspeti da se odbranite od lešinara iz JKP.
 
Vreme je za
news.png
 
@Matic

Marko mozete da branite vodovod i groblje koje su licnim sredstvima izgradjeni, ali veruj mi da ce to morati preci pod patronat JKP. tako je bilo i u Futogu prvo se bunili pa onda snizili cene grobnih mesta. A za vodovod smo morali posto voda dolazi iz NS. kanalizaciju sam platio 1982 god. ondasnjih 3,5 miliona din. a kanalizacija uradjena 2009 god.
 
Mi smo stavljali kod pokojnog dede I babe plocu na spomenik I ne moze da udje vozilo na groblje dok se ne plati ulaz 800din!sta sve nece bagra smisliti!
 
Meni je se S .mitrovica smucila vise zbog takvih gluposti i jos svakakvih koje sam doziveo. Mozda je negde i jos gore ali ovo je cista otimacina pocela na legalan nacin.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh