Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvar je da wd40 kratko djeluje, brzo ispari i nema zaštite. Ja sam prije za prekidače, sklopke i kontakte često koristio brunox sprej za održavanje oružja ako već nemam kontakt sprej. Ima dosta dobre dielektrične karakteristike, očisti od naslaga prljavštine i korozije i stvara tanak film masnoće koji ostaje jako dugo. Savršena zaštita od vlage, a jako dobro se pokazalo i za brave (radi kao sat, a ključem ne prenosoš masnoću po džepovima).

Opet ja odoh daleko od teme. :)
 
WEA-9741-A1-2.jpg
Za ovaj suriken pitam
290698_nindza-01afpfoto-kazuhiro-nogi_ff.jpg

Ucitelj Kavakami
290701_nindza-04afpfoto-kazuhiro-nogi_ff.jpg
 
Poslednja izmena:
Joj bre zemljak al ga ti cepidlacis ako ćemo tako onda nebi bilo loše ni bakarnom masti da namaze posle pa da umota samo vulkanizirajucom trakom
Cime imaš time mazes

Hahaha :osmeh: ljudi se petljaju gdje stignu. mi smo takvi. drag mi je moj komsija koji na slicne stvati kaze: "u njemackoj covjek prima platu samo sto mijenja sijalice". a neeeee! ja ako sam varioc ili mehanicat mogu ja pogledat sto ovaj lijevi far gubi spoj itd. pa provuce nove kablove presjeka 0.8 pa to sve plane u sekundi itd itd. manite se ako ne znate. ja sto en znam ne diram. prvo ucim ucim ucim od nekog pa tek onda pokusam sam. a lupat moze ovo ono itd je cista glupost
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne lupetaj, vas je.Citirao covek Tarabica i ujedno rekao istinu, svidelo se nama ili ne.Pristojnosti radi, malo postovanja prema predsedniku.
 
A koju pristojnost je nas neskolovani predsednik pokazao prema gostu? Da li Kinezi prihvataju da su ljudi zute rase? Te Tarabice uzimaju u usta kako kome zatreba.
 
Ne lupetaj, vas je.Citirao covek Tarabica i ujedno rekao istinu, svidelo se nama ili ne.Pristojnosti radi, malo postovanja prema predsedniku.
AKo se odnosi na mene predsednik ima postovanje ali njegovi ispadi nikako! Nazvati kineza ''zutim'' isto je reci crnom coveku ''crncugo'' Idi u kinesku prodavnicu i reci kinezu zutacu gde si sta radis pa da vidis kako ces se provesti! Predsednika postujem kao instituciju,a njegove gafove ne!
 
Ne lupetaj, vas je.Citirao covek Tarabica i ujedno rekao istinu, svidelo se nama ili ne.Pristojnosti radi, malo postovanja prema predsedniku.
Jedan "fakultetski obrazovan" covek a ujedno i predsednik jedne drzave, ne sme da citira takve gluposti iz "trećeg oka".
 
Poslednja izmena od urednika:
Juče kod nas u kasarni "aerodrum" mlada vojska polagala zakletvu ! Ne znam dal je član kombajner bio u počasnom vodu na slici ili kao gušter " Ja vojnik........zaklinjem se......" :osmeh:

23661-zakletva-2012-8.jpg



23659-zakletva-2012-4.jpg


U svakom slučaju želim mu lepe vojničke dane....::spreman na sve:: :ppozdrav:
 
Cekaj, to su ugovorci ili redovno (dobrovoljno) sluzenje vojnog roka?Iskreno,voleo bih kada bi ponovo postalo obavezno sluzenje vojnog roka.
 
Nego jel ima neko felnu ili tocak od Loznice ili tako neke prikolice 20" 5 rupa i felna iz 2 dela. Konkretno za cisternu Majevica,ali pase i sa nekih prikolica,a rekao bih da moze i sa Loznice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh