Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze li neko da mi pomogne, kupio sam danas neke kaiseve na vasaru u Backoj Topoli pa mi ne odgovaraju, hteo bih da ih zamenim ali slucajno nisam uzeo vizit kartu pa ne znam kako da stupim u kontakt sa njima, ima li neko mozda br tel od njih a na slici cu oznaciti gde su danas bili stacionirani. Unapred se zahvaljujem na pomoci.

28v7uh1.jpg
 
nsnidza Ako se nevaram tu bude onaj lik što prodaje delove za "ruse i ursuse" (kalman, čini mi se). Dali si kod njega pazario, možda imam njegovu vizitku, možda !
 
@Northy
Da sa tih slika sto si metuo,iz Rusije,taj decko sa naocarima,da nije odavlena?
Mislim iz Banata i N.Beceja?
 
Upravo one zemlje koje se moraju orati ujesen , teško da će se i moći uzorati , a čim malo prosuši lako će se orati one koje bise mogle orati i na proljeće . Znači onako kako mora a ne onako kako oćeš.
 
Jos mesec dana neplaniram brati .Mozda se vreme posle ovog ciklona sto najavljuju konacno i popravi ,a mozda bude i Miholjskog leta.
Znam da je od "dami je nista gore nije"ali i SVAKOM CUDU DODJE KRAJ.
 
Ti prvo da nadjes pravog kombajnera. Da si blize ocas bi se dogovorili za takvu povrsinu. Ja recimo imam musteriju koji ima od 30 do 40 Ha. i on kod mene ima prioritet u svakom pogledu .Radi kad hoce ,kako hoce ,pomazem mu u prevozu .Placa uredno a ja postujem njegov novac .Citao sam neki dan sto si pisao za kombajnera svoga i povrsinu koju imas. :off_topic:
 
Da , sad se trenutno presabiram u vezi sušare na drva . Znam da mi je dati 5-7 hiljada km samo za sušenje a imamo svoju šumu 60 duluma , drva propada kolko oćeš , al to onda veže pretovarnu prikolicu bez nje je muka , vidjećemo . Inače jedan komšija već dovezo iz Njemačke gusjenice za claasa , nanjušio da će to biti hit ove godine . Baš me zanima kako će to fercerati , mislio sam da je to premijera ovde al stariji kažu da je nekad kombinat imao gusjenice za zmajeve ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh