Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka pojacaju patrole tamo gde vec dve decenije ne smeju ni u civilu da prodju, tamo neka pojacaju!
 
Nije valjda da još veruješ u bajke.Ja mislio da narod u Srbiji preraso taj stadijum na zadnjim izborima ,kad ono trt.:osmeh:

Po meni ove tri konkretne situcije su za pohvalu , ima i tu mnogo mutnog poput ko je naredio zandarima da tuku narod , gde je nestao auto od ovog Miliceva ,kazu da je lociran u Turskoj a on u Kini itd. Pored svega toga ipak su ovo pozitivne vesti ,onog mesara uopste nije bilo lako provaliti .
 
Dobro jutro, juče bio kod sudije za prekršaje pošto mi klinca uhvatila policija sa traktorom a on 13god ima i dobijem lepu čestitku, 100000din. plus 8 meseci zabrane na F kategoriju ::jako_besan::, ajd za novčanu kaznu ali 8 meseci zabrane, navodno to je sad po novom zakonu tako da kolege moje čuvajte se najeb do kraja, uzeše mi lebac.
 
Nije to malo novca.Ja očekujem čestitku jer nisam propustio pešake u N.S na raskrsnici a znam da su tamo kamere.
 
Sale bas su te osolili.
Ziveo Putin i Rusija,tamo kazne za ne vezivanje pojasa,ne propustanje pesaka su 10e,prolazak na crveno 15e. I svi se pridrzavaju propisa,ni blizu kao na YTu.
 
Dobro došao kolega:ppozdrav:, podneću žalbu pa će vidimo, bar su mi dali tu mogućnost, samo da nebude ćorak, bar da mi dozvolu ne diraju.
 
Nisu mi pisali.Imao sam uslovno zeleno,pešaci takođe zeleno a ja ih nisam propustio.Možda nešto i stigne na osnovu snimka,nemam pojma.
 
Ma jok nema sanse da stigne,te kamere su u slucaju udesa nekih,ko ce 24h da sedi i gleda sta se desava na raskrsnici.
 
Dobro došao kolega:ppozdrav:, podneću žalbu pa će vidimo, bar su mi dali tu mogućnost, samo da nebude ćorak, bar da mi dozvolu ne diraju.
Sale prvo neka ti sudija ili neki pravnik objasni koja je minimalna a koja maksimalna kazna za tvoj prekršaj,ako je minimalna onda ni ne pokušavaj da se žališ jer će je u najboljem slučaju samo potvrditi.Ako nije minimalna ima šanse da stigneš uz žalbu na minimalnu. Ja sam pre dve godine u glavnoj ulici u Vršcu vozio 50 m bez svetala noću ,toliko su načičkali lampi ispred vladičanskog dvora da nisam primetio da nemam svetla.3 meseca+6 poena+15000 hilj i sudijin savet da se ne žalim pošto je minimalna kazna.Nedavno sam opet imao duel sa državom ,čekam sud.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh