Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato sam u nekim radovima napisao malo vecu potrosnju od realne.
Sto se mene tice moze on biti i iz Tunguzije,ali ne razumem sto se neki clanovi cimaju i primaju na obicno pitanje,kao da je neka tajna koliko kosta proizvodnja.
 
Kolege, pitao bi ali i ne znam u kojoj temi!!! Vec duze primecujem da nema nam vise na forumu G-dina Panonstiba!!! Vidim da umesto njegovog nick name-a sad stoji Korisnik 1787
Pitao bi sta se desilo i zasto vise nije na forumu? Odnosno zasto je obrisao profil? Mozda se sve ovo dogodilo kad sam bio zauzet nekim poslovima i nisam bio prisutan na forumu redovno! Hvala! http://poljoinfo.com/member.php?1787-Korisnik1787
 
@Peet

Bivsi urednik panonstib je odlukom urednistva razresen duznosti urednika "poljomehanizacija" i ponudjena mu je opcija "prijatelj foruma" koju je on odbio vredjanjem urednistva, i zatrazio brisanje njegovog naloga sto je i ucinjeno. U temi:

http://poljoinfo.com/showthread.php?391-Problemi-u-radu-Poljoinfo-foruma/page72

je puno pisano u vezi toga od posta br. 1424; kao i u ovoj temi, i necu dozvoliti dalja pisanja u vezi toga. Za sva dalja obavestenja obrati se vlasniku foruma.
 
Davnih dana smo razmišljali da u sklopu foruma napravimo nešto kao Wikipediju, gde bi se mogle predstaviti osnovne stvari vezane za poljoprivredu. Primer bi bio recimo malina koja na sr.wikipedia.org ima solidnu stranu. Međutim ljudima koje to zanima i koji potraže termin malina preko gugla na prvoj strani izlaze veoma čudni rezultati, umeto da bude stranica sa Vikipedije visoko pozicionirana. Pa su među tim rezultatima ideje kako zaraditi 5000 evra, recepti sa malinama, biografije ljudi koji se prezivaju malina i među njima opis jednog filma koji se zove malina.

Ovo sa malinom je samo primer, za većinu poljoprivrednih termina je slična situacija. Ovako ako se nešto tako instalira u sklopu poljoinfo foruma, te stranice informativnog karaktera bi bile lakše dostupne.
 
Kostića za direktora puteva Srbija, Beka za direktora železnica, Legiju za direktora policije, Darka Šarića za ambasadora za zemlje Južne Amerike, Soraju za ministarku zdravlja, Eru Ojdanića za ministra kulture... Pa da poletimo u nebo

Ниси свестан колико грешиш у вези њега,видео би шта је ред....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh