Ја сам из Молдавије. Желим да купим Змај

victor

Član
Učlanjen(a)
6 Jun 2014
Poruka
36
Lokacija
moldova
Привет.Мениа име је Виктор, ја сам ангажован у узгоју Молдови.Иа 30 хектара кукурузи.Хоцху стижу овог лета у Србији Змаја купити 222 или 223.
би био срећан ако неко жели да ми помогне у избору.Я совсем не знаю сербский язык простите меня за неправильный перевод.
 
Xорошо прийти Виктор.Я надеюсь, что вы найдете хороший сборщик здесь, в Сербии.Мы поможем вам столько, сколько možemo.Da вы говорите по-английски.
 
Welcome victor! :ppozdrav: Prosle godine su bili kod mene dvoica poput viktora da kupe berac. Iz nekog razloga kupuju najvise 222 i po neki 223 kako su meni rekli te dve serije su se najbolje pokazale kod njih.. Pa eto ako neko ima da prodaje berac ili da zna gde ima da se kupi nek pomogne ljudima
 
Ja sam mu pisao u PP,posto znam rumunski,da se bolje sporazumem s njim...voljan sam da mu pomognem onoliko koliko mogu.
 
Добро пожаловать на наш интернет- переводчика forum.Preko постараемся разобраться соглашения , так как я ничего, кроме Сербии и английский jezika.Na форуме не говорят вы найдете много полезных вещей

- - - - - - - - - -

Но если вы хотите хороший совет oko0 оборудование и настройки их вправо вы mestu.Na форум Есть много людей , которые имеют большой опыт в сельском хозяйстве , так что будьте уверены, что вы не ошибаюсь , вы были членом нашей foruma.Pozdrav из Сербии
 
Sretno na forumu :ppozdrav:
Mi se žalimo na državu i subvencije a nemogu da zamislim kako je tamo kad im je Srbija "zapad" :haha:
 
Poslednja izmena od urednika:
Dobro dosao!!
Bio sam u rumuniji i moldaviji,jednom i nikad vise,nemozete vi ovde da razumete kakva je to beda,tezi oblik gologuzije,pa za njih je berac avion.Mozete da zamislite magistralni put koji uopste nema asfalt,sirok sa sve saobracajnim znacima,prasina do neba,i tako kilometrima,a lokalni seoski put,samo moze traktorom.Zeleznica uopste nema elektrifikaciju,sve na dizel.Ma haos od zemlje.Kada sam se vratio ukapirao sam da mi i nismo tolika beda:osmeh:Ima jedan deo koji je odcepljen od moldavije i proruski je orjentisan,tamo jos uvek vlada socijalkomunizam,oni zive na nivou,to je vec standard.
O zenskoj strani sveta necemo ovde,uh kakvi primerci....

- - - - - - - - - -

Nisam napisao do kraja,isao sam tranzitno za rusiju da radim preko ukrajine pa otud to putovanje.
 
Znači posle Ruskinja i Ukrajinki, sada se može očekivati nalet Moldavki.

A lepo ja rekoh dvojici ovdašnjih starijih momaka da je Ukrajina daleko, da nađu žene negde bliže... :osmeh:
 
Meni je pricao covek iz susednog sela koji je ozenjen rumunkom da kad je isao kod njenjih najbogatiji covek u selu ima crep na kuci i traktor.On je inace radio na zapadu pa otud i toliko bogactvo a,radio je u Srbiji.:haha:Tuzno ali istinito.Sad su i oni otisli u jevropu isto kao madjari,a puka sirotinja bili..
 
Znači posle Ruskinja i Ukrajinki, sada se može očekivati nalet Moldavki.. :osmeh:
С обзиром да се у Украјини а поготово у Русији боље живи него у рупи званој Србија сумњам да им је у плану да "налећу" у сиромашније крајеве.
 
Да у Молдавији ми лоше живимо, а свако разуме како он може.
Али сам отишао на вашем форуму да се не разговара политичку и друштвену ситуацију у земљи.
Желим да ми помогне да нађем добар zmaj прочитао сам на форуму да zmaj 223 један од најбољих, али ја не знам колико ће коштати ако немате довољно новца да купи zmaj 222.
Ја тек треба да плати царину 1200 евра.
Колико сте вреди добар 223.
 
Nazad
Vrh