Tumosan

Evo koja slika i iznutra. :)

- - - - - - - - - -

2n9yr87.jpg


- - - - - - - - - -

2u5vxmv.jpg


- - - - - - - - - -

357ksg8.jpg


- - - - - - - - - -

308cs1z.jpg


- - - - - - - - - -

snfif7.jpg
 
Jedno pitanje...Da li bi ovaj traktor od 115ks bio sposoban da radi sa trobraznim obrtacem koji tezi nesto vise od 1000kg?
 
TUMOSAN 9115 sa Regent plugom u radu

- - - - - - - - - -

Jos jedan video u radu


- - - - - - - - - -

Evo i video sa tanjiracom

 
Poslednja izmena od urednika:
Sta smo rekli Simke-Kada cemo da pravimo prezentaciju u Banatu?

- - - - - - - - - -

Ovo je iživljavanje. Šta ga njaka da mu vidi granicu izdržljivosti kad toliko preklizava
U tome i jeste poenta...dobro izmuciti masinu i dokazati(pokazati)za sta je kadra...a ne otici u neki laki pesak i terati 15km/h bez muke kao na vecini reklama.
 
Ma banat ce kazati sta moze, ali ne sa ovakvom tanjiracicim pa to vuce 558 ko nista daj mu 2 t pa da pricamo sta moze a sta ne,i plug onaj na 12 cola ako moze i na onom snimku mu nesta nije sve jedno jer je clan vorm sa svojim 85 ks vuce tri brazde a ovaj kolko 115 ks pa ajte molim vas tu fale kile to reba da nosi ko iz sale pogotovo tip zemlje kao kod mene i tri puta 16 coli
 
Mala ispravka, nema 85 vec 80ks :ppozdrav: Samo Banat i to ritska neka crnica da samo zvizdi :osmeh: Da je nama backa zemlja da malo nadjubrimo nasu :osmeh: Mada ovaj traktor bi treblao da je zver jer nisam bas mnogo citao ali vidim da je licenca ista kao i YTO pa ako je jos motor poboljsan i ako je licenca kao za fiat od 115ks mislim da ce cudo da pravi. Samo mi mnogo nesto slajfuje. Pa ni moj sretnik nije toliko a zadnje gume mi skoro celave. Kad ce ta promocija u Banatu i gde samo nemoj u pescaru da ides :osmeh:
 
ima jedan Tumosan letos stigao nov u naše(moje) selo. Ima tu kadre zemlje poluritske ili ritske, pa Agrocesla može napraviti prezentaciju, ako želi.
 
Ovo je iživljavanje. Šta ga njaka da mu vidi granicu izdržljivosti kad toliko preklizava

Nije proklizavao, neznam po cemu si to zakljucio? Plug je vukao nije ga osetio (ja sam snimao).

- - - - - - - - - -

Simke ti si vozač ili snimatelj?

Snimatelj :)

- - - - - - - - - -

Ma banat ce kazati sta moze, ali ne sa ovakvom tanjiracicim pa to vuce 558 ko nista daj mu 2 t pa da pricamo sta moze a sta ne,i plug onaj na 12 cola ako moze i na onom snimku mu nesta nije sve jedno jer je clan vorm sa svojim 85 ks vuce tri brazde a ovaj kolko 115 ks pa ajte molim vas tu fale kile to reba da nosi ko iz sale pogotovo tip zemlje kao kod mene i tri puta 16 coli

Takvu je tanjiracu imao, i on je svestan da mu je to laka tanjiraca. Al nismo imali drugu na raspolaganju. A ovakav plug vuku traktori od 130 KS. Pogledaj malo specifikaciju pluga Regent Eurostar 300 pa ce ti sve biti jasno.

- - - - - - - - - -

ima jedan Tumosan letos stigao nov u naše(moje) selo. Ima tu kadre zemlje poluritske ili ritske, pa Agrocesla može napraviti prezentaciju, ako želi.

Agrocesla je uvek raspolozena za prezentaciju. Treba se samo organizovati i skupiti ljudi. Ako pomognes oko organizacije, eto prezentacije :)
 
Stigao i kod mene u komšiluk od 115 ks, lepo izgleda a mana koju sam ja video je manometar zapritisak ulja(ako se nevaram) u diferencijalu je spolja kod desnog točka. Takođe sa iste strane dva el.ventila takođe su nezaštićena.
 
Bas bezveze, pa mogli su da ga postave u kabini, sigurno su mislili da extra ustede ako ga postave tu
 
Nazad
Vrh