Tumosan

I mene zanima isto kao i Matica. 75ks da ima siroke gume za teze poslove, prednju vucu, sve tegove. Cena za kesh i cena na 3 godine.
 
I mene zanima isto kao i Matica. 75ks da ima siroke gume za teze poslove, prednju vucu, sve tegove. Cena za kesh i cena na 3 godine.

Pogledaj sajt Tumosana i videćeš da imaju više ratarskih traktora te snage, dva modela sa trocilindričnim( 7075 i 7175) i dva modela sa četvorocilindričnim motorima(8075 i 8175). Može da bude varijanta stare Fiat limarije ili ovi novi modeli, sa menjačima 12/3 ili 16/16 sa klimom ili bez i td. Kaži koji te tačno interesuje ili neka napiše cene za sve modele.
 
Svidja mi se onaj mali kao 542, razmisljam se kupiti takav i cena nije neka velika.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Moja greška.Koliko izađe model od 75 ks sa prednjom vučom,širokim gumama za keš varijantu?

Cena 7075 sa prednjom vucom je 19000+PDV, a 8075 je 20000+PDV

- - - - - - - - - -

Imas ova traktor iz serije 5200 od 65 do 85 konja i kako sam ja razumio na sajmu izađe 20000 eura + PDV
i odrađen je ekstra
5285 je 18500+PDV

- - - - - - - - - -

Svidja mi se onaj mali kao 542, razmisljam se kupiti takav i cena nije neka velika.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Model 4155 sa kabinom (bez prednje vuce) je 13500+PDV
 
os7iwn.png
 
Paracinac, ajde posto si skrt na recima da te uputim sta nas zanima. Potrosnja u odnosu na neki traktor slicne snage u tvom okruzenju? Potrosnju po radnom satu? Koliki je propisani servisni interval? Posto je servis ruke, ulje, filteri? Kada je veliki servis? Kakva je buka u kabini u odnosu na neki Case, NH i slicne.
 
Nazad
Vrh