Tumosan

Menjac ide bas lako bar kod mene i dosta je lak za rukovanje sto bi rekao Atila koristis 2.Dobar je raspores brzina i za teske radove i povrsinske.

- - - - - - - - - -

A i sto se tice kvaliteta drugih traktora kod nas je jedan kupio Mtz 892 pa mu je zadnji tocak otpao kod Silbasa.Jednom pukla radilica na 1025 sjebo diferencijal prednja vuca bila radjena cuda muda pa sve opravi pa teraj.
 
Jel zna neko slucajno koje su ulje sipali u menjač.diferencijal i hidrauliku.Ja bacio kante a treba mi ulja da sipam fali mi.
 
A možda i nisu, traktori su dobri jedino još serviseri da su malo ozbiljniji bilo bi još bolje. Mi ako bi ponovo kupovali izabrali bi opet isti ne bi odustali jer su stvarno dobri. Možda organizacia servisera nije baš najbolje ali ja se nadam da će raditi na tome. Ima zaposlenih iz te firme koji prate ovaj forum pa će preneti sigurno kolegama.

Mi vučemo sa njim 3x35cm i lako vuče i probao sam sa spemačem od 3,3m i ne dimi ni gram dosta manje troši od rusa.
 
A možda i nisu, traktori su dobri jedino još serviseri da su malo ozbiljniji bilo bi još bolje. Mi ako bi ponovo kupovali izabrali bi opet isti ne bi odustali jer su stvarno dobri. Možda organizacia servisera nije baš najbolje ali ja se nadam da će raditi na tome. Ima zaposlenih iz te firme koji prate ovaj forum pa će preneti sigurno kolegama.

Mi vučemo sa njim 3x35cm i lako vuče i probao sam sa spemačem od 3,3m i ne dimi ni gram dosta manje troši od rusa.
Attila slazem se mi sa 105-icom vucemo vogela 1020 obrtaca 3 glave sve prsti kako ide tanjiraca Adut Utrine 28 tanjira 2 t teska setvospremac koji mu je mali Satex 3.2 letim pa malo tu vise trosim ali da je 3.5m ili 3.7 idealno bi bilo ali servisa sto se tice to stvarno zovem ih od sajma jos nisu dosli evo ide i zetva nece do berbe doci.Koliko ti sati imas.
 
Ovaj u našem selu,što je imao problema u početku imao je. Evo neki dan je radio servis na +-250rs. Doš'o serviser ubrzo nakon prijave,odradio servis,još je i podesio hidrauliku (kalibriro hidrauliku) da brže spusta oruđe (tom delu sam prisustvovao).... Vlasnik prezadovoljan s' traktorom,plugom,gruberom i firmom.
 
Nazad
Vrh