Da li je instaliran sistem HAARP na teritoriji Srbije i njegov moguci uticaj na klimatske promene ?

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.420
Lokacija
Futog
Posto se na forumu povela polemika na temu (ne) postojanja haarp sistema na teritoriji Srbije, otvaram ovu temu da mozemo slobodno u njoj pisati i iznositi cinjenice za i protiv postojanja haarp sistema i njegovog uticaja na vremenska (ne) prilike na nasoj teritoriji i okolnom regionu.

 
Jel Regica nevina? Neki vele da je a neki da ne,ja ne vem ,reče Dudek.:osmeh:Dali u Srbiji postoji HAARP ?Pa eto i naša vlada je izjavila da u Srbiji ne postoje antene kao na Aljascii narod veruje ,ako vlada kaže onda je to tako.Stvar je u tome da se sva eksperimentisanja ,pored njegove osnovne namene prikažu kao nešto što je normalno i da se prikaže kao obična prirodna pojava uz pomoć potkupljenih političara, naučnika i ostalih koji su deo sistemaa sa ciljem vođenja specijalnog rata protiv neke države i sigurno da niko neće reći ko je deo sistema da to postoji nego će i na malu sumnju običnog čoveka pokrenuti lavinu komentara koji će sumnjivca praviti ludakom,teoretičarem zavere ,bolesnikom itd,itd. Pa još 1899 je tesla proizveo veštačku kišu u svojoj laboratoriji i zajedno sa asistentom jedva izvukao živu glavu.Najnovija dešavanja su ne još više podstakli sumnju nego je sve više ljudi ubeđeno u postojanje HARPA na teritoriji Srbije.Interesantno je što je čak i AL džazira postavila pitanje kako to da se Ciklon koji je jedna prirodna pojava i ima svoje kretanje gde se ne zadržava na jednom mestu duže od 6 h ,da se zadrži skoro 4 dana iznad jednog područja sa centrom iznad TE sve dok nije sleteo Ruski avion sa spasiocima .Mnoge stvari se od običnog čoveka skrivaji a putem medija se "zombira"narod tako da ako vlast kaže da svinja leti onda će tako i da bude.
Postoje mnogi snimci na netu i svedočenja i na svako reagovanje normalnog čoveka nađe se sijaset onih koji zbog sujete ili nečeg drugog negiraju sve to tražeći konkretne dokaze da to zaista postoji.:ppozdrav:
 
Jel Regica nevina? Neki vele da je a neki da ne,ja ne vem ,reče Dudek.:osmeh:Dali u Srbiji postoji HAARP ?Pa eto i naša vlada je izjavila da u Srbiji ne postoje antene kao na Aljascii narod veruje ,ako vlada kaže onda je to tako.Stvar je u tome da se sva eksperimentisanja ,pored njegove osnovne namene prikažu kao nešto što je normalno i da se prikaže kao obična prirodna pojava uz pomoć potkupljenih političara, naučnika i ostalih koji su deo sistemaa sa ciljem vođenja specijalnog rata protiv neke države i sigurno da niko neće reći ko je deo sistema da to postoji nego će i na malu sumnju običnog čoveka pokrenuti lavinu komentara koji će sumnjivca praviti ludakom,teoretičarem zavere ,bolesnikom itd,itd. Pa još 1899 je tesla proizveo veštačku kišu u svojoj laboratoriji i zajedno sa asistentom jedva izvukao živu glavu.Najnovija dešavanja su ne još više podstakli sumnju nego je sve više ljudi ubeđeno u postojanje HARPA na teritoriji Srbije.Interesantno je što je čak i AL džazira postavila pitanje kako to da se Ciklon koji je jedna prirodna pojava i ima svoje kretanje gde se ne zadržava na jednom mestu duže od 6 h ,da se zadrži skoro 4 dana iznad jednog područja sa centrom iznad TE sve dok nije sleteo Ruski avion sa spasiocima .Mnoge stvari se od običnog čoveka skrivaji a putem medija se "zombira"narod tako da ako vlast kaže da svinja leti onda će tako i da bude.
Postoje mnogi snimci na netu i svedočenja i na svako reagovanje normalnog čoveka nađe se sijaset onih koji zbog sujete ili nečeg drugog negiraju sve to tražeći konkretne dokaze da to zaista postoji.:ppozdrav:

Cim nasa drzava kaze da nesto treba raditi ja to ne radim jer znam da od toga asne nema i fala bogu do sad nisam nikad omanuo.Tako i za to cudo ako kazu da ga nema siguran sam sto posto da ga ima ili da je ovo nevreme bas njegovo nedelo.
 
За ону водурину која нам се сручила с небеса а донео је,кажу,некакав циклон се знало десетак дана пре.И по прогнози кретања надолазећег невремена се скоро могло сат навијати.Измерена му је и величина и количина падавина и брзина ветра,другим речима знало се све.Е,сад` мене
збуњује то што је,кад се надвио над нама и делом Босне одједном променио карактеристике.Просто се "укопао"а ветра који по правилу прати овака ваздушна кретања,није ни било.Додуше,на махове се осетило више као неки слаби ветрић,на пар секунди,а све време су кишне капи падале скоро вертикално.И тако сатима.Просто неуобичајено.Да,фалиле су и муње и громови.Синоћ је бар тако било.
То што званичници негирају да има неко сокоћало за контролу времена и да је једно такво намештено и код нас,а цео свет бруји да тако нешто има на 76 места и да је у власништву владе САД и да,ко му науди има да јако испашта,ме јако збуњује и плаши.
Мислим,дакле не знам али....
 
Meni se samo namece pitanje,zasto neko sve to radi?Mislim ako neko uopste to radi i ako taj sistem HAARP postoji.Svedoci smo da neki ljudi godinama pokusavaju da nam "pomognu" na cudne,milosrdne,njima svojstvene nacine,medjutim i kod njih se desavaju elementarne nepogode pa me sve to dosta buni.Razmisljam ako vec nas ne vole i na nama istrisaju svoje tehnoloske naprave da li bi to isto i kod sebe radili i na svom narodu?Samo razmisljam i nista mi nije bas jasno.
 
Pokušajmo da ispratimo ovu logiku:

"Hmm... Radni zadatak for tudej... Treba da mountiram ovu super-sikret HAARP antenu takou da je ovaj glupi pipl nikada ne nađe... Znam! Turiću je u sred naseljenog mesta. Tu je živ čouvek nikada neće primetiti! A odmah mougu da rešim i napajanje takou štou ću se nakačiti na broujilo komšija Žike. Kolikou je glup, nikada neće skountati da mu se potroušnja naglou pouvećala za 100 kWh, hehehe... Loukejšn, loukejšn, loukejšn... Evou! Ovo usamljeno drvou je apsolutno neupadljivou! Pun pogodak! Bulz aj - štou bi rekli houm in Teksas, hehe! Em što se zelenilou grana savršeno uklapa sa ouvim šljaštećim blistaviloum galvanajzd cevi! Ma kud ne odoh za instraktor of kemuflaž na West Point! Barem ne bih mourao da se pentram po koujekakvi četinari... Puf, pant... Faking drvou!..."

[čitavu večnost kasnije]

"Fajnali! Etou me na vrhou... Maj Gad, kakou se samou ouva prokletinja njiše! Evou, još samou par colovnih šrafova da zavrnem... Ekselent! Ouvi glupi Srbi vil never znati šta ih je snašlou! HeHeHe!... Oh! Umalou da zaboravim! Da bih upotpuniou kemuflaž, turiću i ovu sijalicou od 500 Watti! Takou! Nema čens da će je skontati, ma ni za tauzend godina, hehe!"

"Mišn suksesfuli komplited!"
 
Kad nesto zelis da sakrijes pokazi ga javno i niko nece videti
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne verujem da to postoji u Srbiji tj. ne postoji sigurno jer bi se do sad pojavile stotine slika....
Ali sigurno je istina da se u vodećim vojnim i ekonomskim silama radi i istražuje kontrola klime i u dobre i u loše svrhe
koliko uspešno to nam niko ne može reći ali da se istražuje,istražuje se sigurno
 
Jos je Nikola Tesla eksperimentisao sa vestackom kisom i kazu uspeo,Hitler je takodje voleo da kontrolise vremenske uslove,ali verujem bezuspesno(unisti ga ruska zima),ameri su u vijetnamu izazvali ogromne padavine kako bi protivnika potopili i prekinuli put za snabdevanje.Nije nikakvo cudo da danas tako nesto postoji i da manje-vise radi.Medjutim pitanje je da li postoji i kod nas?
A kad bi ga postavili da ga sakriju i da niko ne obraca paznju na tu skalameriju verovatno bi to bilo na mestu gde su takve stvari normalne,znaci gradska sredina.Jer najlakse je sakriti nesto ljudima pred nosom,svi ga vide,ali ne veruju da je to to.Recimo kad bi doso neko kod mene da postavi takvu napravu cim bi izasli iz vozila vec bi ih sacekali dezurni znatizeljni likovi,pa dok bi postavljali i tad bi garantovano neko od seljaka pratio to sa 1000 pitanja,pa bi tu bilo i slika.Tako nesto se ne uklapa van gradskih sredina i ne bi bilo lako da ga sakriju u neku cuku.Mada opet je pitanje i da li uopste postoji?
 
Све радио антене су донекле ХААРП. шта мислите колико сино зрачење шаљем осамо ради мобилних мрежа и сигнала.

Контрола климе, најбољи доказ су Руси и овогодишњи 9. Мај Дан победе над фашизмом, када је само дан-два раније падао снег у Москви. И шта је урађено да се облаци растерају. Попрскани су са различитим сулфатима и ко зна шчим још, тако да су имали сунчано време, а око Москве, само што нису секире падале. То је само један пример конторле времена, тј. покушаја, јер обично се на неком другом месту та иста контрола манифестује као нека непогода.


ДА ХААРП је систем који има за улогу да јонизује атмосферу и да наводно обнавља ОЗОН, али сито тако може да мења климу на одређеној територији. Исти је случај и са хемијским траговима који остају иза авиона неколико сати после његовог пролакса преко одређене територије. Ко зна са чиме се све ова наша планета запрашује из ко зна којих разлога. Само што ми ЉУДИ нисмо свесни да се са природом може борити, али да се природа не може укротити и да ће овакви покушаји изазвати огромне последице по људски род.
 
Nazad
Vrh