Vasi konji

Комшо из Долова,
а и за све остале,
стари су 2.5 година (обоје исте старости) нису у крвном сродству. Немају папире, али не зато што немају познато порекло, него зато што сам због низа проблема пропустио да на време обавим пријаву за пастувчића (левак), а кобилица нема јер није хтео да ми да очев педигре (променила је мајка-кобила 3 власника за 2 године).
Види се и на аватару да их вози и мој син од 4године. Мирни су, послушни, врло вероватно да је кобилица пре 2 месеца остала ждребна од њега, али то ћу за 10-15-20 дана знати , кад је прегледам, а моја цена је 2000 за обоје (!!!)
Продајем их јер поред њих имам још 2 коња, али немам приколицу за транспорт на смотре, те сам мислио да њиховом продајом решим овај проблем.
 
Favory Sajka (treći konj, nije na predhodnim slikama):
Najpre kupanje-->

23k6yl4.jpg


Pa vožnja čezama...

33loxhz.jpg


Doduše možda bih i nju prodao, ako bih imao ozbiljnog kupca. Opet nije neki drugi problem, nego je nešto višlja od pastuva...
 
zaista lepi konji, pre svega lepo uparen par. svaka cast :D Ako cujem da ima interesovanja preporucicu ih. A sto se tice prikolice. Po meni je bolje da uzmes kamion za 1000E umesto prikolice. Ako zelis kamion javi se na pp, a mogu da ti pomognem i u vezi prikolice :D
 
Mims,
nije mi namera da postavljam oglas, nego da se "pohvalim" i da predstavim ono što imam od konja, kao što i jeste tema. Brzy je pitao za detalja o njima, pa ih je i dobio. Kao što možeš videti po najmanje sam se bavio trgovinom u postovima.
Svaka kritika je OK samo ako je na svom mestu...
 
Kad kažeš da prodaješ nešto i staviš cenu onda si pogrešio temu, trebao si to da napišeš u oglasima.
 
evo nekoliko slika moje kasacice Dorine, od danas, ispraznila mi se baterija pa nisam uspeo jos da je slikam :)

1zg4675.jpg


2553lhc.jpg


2lwm0lg.jpg


lz6rs.jpg
 
evo i ja da se pohvalim, ozdrebila se i meni kobila pre nekih 15 dana, cistokrvno kasacko grlo, evo nekih slika majke i cerke:

fotografija1303.jpg


fotografija1308.jpg


fotografija1316.jpg


fotografija1398.jpg


fotografija1381.jpg


fotografija1375.jpg


fotografija1379.jpg


fotografija1389.jpg


fotografija1365.jpg


fotografija1390.jpg
 
Nazad
Vrh