Kočnice na traktorima

Dejann

Član
Učlanjen(a)
23 Nov 2009
Poruka
465
Lokacija
Kocetin, Petrovac na mlavi
kocnice trebalo bi na svaki traktor ispravno da rade, jel zna neko gde mi moglo da se nadje za cilindri za kocenje imt 578 ?
 
ako su isti kao na 560 u svakoj prodavnici sve zavisi koji cilindar ti treba glavni kočioni ili ona dva mala
 
ja sam prošle godine menjao na 567 glavni ove godine radim kompletno menjanje znači skidanje reduktora obloga kočnica i ostalih gluposti
 
Dejann je napisao(la):
ja kod mene na 578 nemam kocnice od kako je kupljen :udri:
Ako je kupljen pre nekoliko dana u redu...napravices do pocetka sezone.Ako je traktor kupljen i koriscen sa ne ispravnim kocnicama-sve kritike sa moje strane. Opravdanje ne postoji.
 
pa vidi onda glavni cilindar i sa strane ko zna možda nemaš ni ulja za kočnice
 
Dejann je napisao(la):
pa traktor nije skoro, kupljen pre 10 godine , bio je zadruzni i to se zna u zadrugu kako vode racuna za njih
U zadruzi su nekad i radile kocnice :osmeh: a kod tebe vidis, nikad,a kritikujes zadrugu :sta: :nono:
 
Dejann je napisao(la):
ma ne vazi to za svaku zadrugu :ppozdrav: nego to vazi za ovu u susedno selo
Dejann@ to vazi za tvoj odnos prema zivotu posto je traktor tvoj. Vozis taj traktor i ko zna jos sta, i prolazis pored mene i drugih ljudi i dece i do sada ti nije jasno da si izuzetno nemaran nego pokusavas svaliti krivicu na zadrugu iz tamo drugog sela zato sto TI vozis traktor sa ne ispravnim kocnicama.Pa sigurno da je traktor bio jeftiniji zbog takvog stanja,a ti si tu razliku u ceni koristio za................i vozio traktor sa ne ispravnim kocnicama. SMESNO.
 
upravu si , verovatno je bio jeftiniji zbog takvog stanja , a ja taj traktor nisam ni vozio nikad uvek su ga drugi vozili

Post je spojen: [time]1261418077[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1261418160[/time]
_________________________________________________
dicki je napisao(la):
Dejann je napisao(la):
ja kod mene na 578 nemam kocnice od kako je kupljen :udri:
Ako je kupljen pre nekoliko dana u redu...napravices do pocetka sezone.Ako je traktor kupljen i koriscen sa ne ispravnim kocnicama-sve kritike sa moje strane. Opravdanje ne postoji.
u pravu si , ali nije taj traktor da nema nikako kocnice radi malo rucna
 
Posto i ja imam slican problem (do duse ne toliki, kod mene iole koci) na IMT-558 kod koga su isto lose kocnice, da li postoji mogucnost da se one preprave ili urade da koci stvarno a ne 5 puta stisnem kocnicu a 6 me slaze pa je koristim samo bas kad moram... Zna li neko majstora ili nekog ko je to uspesno izlecio na ovim traktorima... Hvala!:)
 
ddzz ja sam imao 558 i solidno je kocio, cak i dosta dobro s'obzirom na to da mi je levi samo kocio jer mi je za desni tocak falio deo koga zovu "petljac", te zbog toga desni nije kocio. nadji samo dobrog majstora i da se to napraviti. Dejane ja na mom 578 jesenas spalio pakne zablokirala desna, nismo ni znali dok nije poceo dimiti, za nekih 60 evra opravio, sad koci dobro, namesti to nije ti puno para a znaci svakako! ::namigivanje:: :D
 
Nazad
Vrh