100 eura po hektaru 07 - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.339
Lokacija
Apatin
Danas sam bio da platim neku taksu i vidim da je počela isplata, ali nisu stigli da obrade sve. Tako da u Apatinu će isplatiti samo one koji su prošli knjiženje do sada, ali kažu da će do Nove Godine svi biti rešeni.
 
Odg: 100 eura po hektaru - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

pre 3 :bravo: sacuv'o sve od zimus i proletos...
 
Odg: 100 eura po hektaru - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

Svima kod tebe u Novoj Pazovi? :sta:

Ako je tako to je onda super.
 
Odg: 100 eura po hektaru - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

Koliko je meni poznato svi su dobili u roku od 10-ak dana. :sreca:
 
Odg: 100 eura po hektaru - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

Zahtev sam poslao 21.X
Juče mi "laglo"sve.
:ppozdrav:
 
Odg: 100 eura po hektaru - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

jel kod vas imaju formulara?
kod mene još nije počela prijava za ovu godinu.
 
Odg: 100 eura po hektaru - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u Srbiji

Još ništa.
 
Čujem da nije bila isplata za regres posle izbora. Samo primaju zahteve, i kažu da budemo strpljivi. Ja nosim tek sledeće nedelje pa ću tek onda moći da kažem nešto više o tome. Neznam kakva je situacija u ostalim krajevima. :sta:
 
Odg: 100 eura po hektaru 07 - počela je isplata za poljoprivredna gazdinstva u S

novii je napisao(la):
Čujem da nije bila isplata za regres posle izbora. Samo primaju zahteve, i kažu da budemo strpljivi. Ja nosim tek sledeće nedelje pa ću tek onda moći da kažem nešto više o tome. Neznam kakva je situacija u ostalim krajevima. :sta:

Posle izbora ne , info od danas iz DS-a je bice do Nove Godine , jedino placaju Refakciju tj povracaj Akcize za Dizel
 
pare iz budžeta su potrošene.tu nema dileme.a rebalans budžeta je u septembru.dok se pare prebace, pa dok se oni organizuju, pitanje je dal' će biti i do nove godine. koliko sam shvatio, ostalo je pola neisplaćeno.
refrakciju ne isplaćuje ministarstvo poljoprivrede nego ministarstvo finansija. oni naravno imaju para.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh