Novi ministar poljoprivrede - Živanko Radovančev-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

milan89

Član
Učlanjen(a)
10 Nov 2008
Poruka
1.100
Lokacija
Perlez
Nisam nasao neku odgovarajucu temu gde bi o ovome mogli popricati pa sam hteo da cujem vasa ocekivanja, da li ga neko licno poznaje, cuo sam od oca da se i on licno bavio (mozda i dalje nije siguran ) poljoprivredom.
 
Tanjirao sam mu 15 kj u mom ataru pre 2 godine sto se mene tice covek na mestu. Pre 10 godina se bavio pasuljem na veliko onda je saradjivao sa pokojnim caletom znam da je i onda ispao korektan. Videcemo kako ce se snaci kao ministar..
 
Nije radio pasulj nego grasak.On je inace rodjeni brat od moje nastavnice fizickog iz osnovne skole.Nije muljator ,sigurno,da li ce postati videcemo
 
Grasak je dosao posle prve godine je bio pasulj.. Znam jer nas kombajn je mogao samo pasulj da vrsi u grasku je pravio lom...:ppozdrav:
 
Kog god da je roda nama će zavući,takav mu je opis radnog mesta.Kolko god da pošten dođe sa tog mesta pošten neće otići.Jedino da ga izbace :sjasi:U ovoj vladi ima samo jedan ministar i 16 izvršilaca koji dele odgovornost.
 
Dugo godina bio direktor Zrenjaninske mlekare (prilično uspešan) inače pripadao Slobinoj gardi direktora (SPS-JUL) ,korektan.Verovatno je sada pod okriljem Banatskog KNEZ(vića)A.
 
Dakle,kad ce ministar poljoprivrede da bude neki koji ima najvise 10 hektara zemlje i da je sa juga....Ovoga sam sasvim slucajno upoznao,duga je i tuzna ta prica,ma nema reci da se kaze za njega,njegovo misljenje je tad bilo da poljoprivreda samo postoji u Vojvodini,a mi juznije i ne postojimo za njega,tako da od njega ocekujem sve najgore,bar po mene:osmeh:
 
Dakle,kad ce ministar poljoprivrede da bude neki koji ima najvise 10 hektara zemlje i da je sa juga....Ovoga sam sasvim slucajno upoznao,duga je i tuzna ta prica,ma nema reci da se kaze za njega,njegovo misljenje je tad bilo da poljoprivreda samo postoji u Vojvodini,a mi juznije i ne postojimo za njega,tako da od njega ocekujem sve najgore,bar po mene:osmeh:

Dakle Vojvodjani sad smo blagosloveni, gde ce nam kraj biti sa ovim nasim ministrom?!:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh