Cena jagoda 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nebojsa

Moderator
Učlanjen(a)
11 Dec 2008
Poruka
2.693
Lokacija
Kula
O ceni jagode pisati u ovoj temi da se ostale teme nepotrebno ne opterećuju
 
Moj prijatelj i komšija prodaje na Kalenić pijaci na malo već nedelju dana ovu (Kleri) jagodu po 350-450rsd. Nisam ga pitao koje količine su u pitanju. Sada sam bio u plasteniku i ubrao par komada:
u7y8u4a3.jpg
 
Cena u Rodi juce je 205 din/kg,samo sto je ta jagoda vise trula nego zdrava a i boja joj je nekako cudna,cak nije ni bordo,nego vise vuce na crno...
 
Danas u par prodavnica u okolini sapca lepa korektna kleri ne previse krupna po 200din. ne znam koliko placaju nakupci.::lose::
 
Da li je neko prosle godine prodavao industrijsku jagodu Rauchu u Koceljevoj? Interesuje me koliko su placali.

Znam da mozda nije za ovu temu ali ne znam gde bih drugde pitao
 
Kazu da u Sapcu kvantom ide 220-230 din/kg na pijacama je nema ispod 300 din. Ovo sto pise clan Slavko63 se mozda odnosi na tursku jagodu, koja se preciscava na trzistu.
 
Prijatelj je jutros prodao na njivi 400kg po 240rsd (otišlo u NS) i sada mu dolazi lik sa Kalenić pijace da kupi preostalih 150kg po 250rsd.
 
kod nas danas na pijaci 200din, grcka jagoda i bas lepa prodavo je jedan piljar pored mene ,
 
Sremska Mitrovica, za vikend - oko 250din na pijaci. Nisam siguran da su sve ili uopste domace.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh