MTZ Belarus

Proverio sam nije... Desava mi se da cas pokazuje koliko brzo ide cas prestane.... Nije to tako uzastopno ali desi se dosta puta na dan da cas meri cas prestane....

Neznam sta bi moglo da bude... NEznam gde je taj davac da pogledam njega....

davaca imas dva, i nalaze se ispod rezervoara, moras bar desni da skines, da izvuces klip od hidraulike, i videces ih
 
Zaboravih da pitam,koliko ti u proseku traju ta dva akumulatora? :osmeh:

Ne mogu ti odgovoriti na to pitanje, jer nemam ta iskustva. Rusa sam kupio zimus polovnog, imao je u sebi jedan 110 ili 140 Ah akumulator (nije imao nikakvu oznaku a kapacitet procenjujem po dimenzijama akumulatora) ali već oslabio, i sa njim nije hteo da pali traktor u vreme predsetvene pripreme. Ako mu pomognem sa još jednim akumulatorom onda upali, a potom opet može samostalno da upali traktor. Onda sam kupio dva nova (pomenuta) akumulatora, a koliko će trajati pokazaće vreme...
 
Ne mogu ti odgovoriti na to pitanje, jer nemam ta iskustva. Rusa sam kupio zimus polovnog, imao je u sebi jedan 110 ili 140 Ah akumulator (nije imao nikakvu oznaku a kapacitet procenjujem po dimenzijama akumulatora) ali već oslabio, i sa njim nije hteo da pali traktor u vreme predsetvene pripreme. Ako mu pomognem sa još jednim akumulatorom onda upali, a potom opet može samostalno da upali traktor. Onda sam kupio dva nova (pomenuta) akumulatora, a koliko će trajati pokazaće vreme...
Meni jedan od 2 varta akumulatora crkne pre par dana,sad ce biti gusto,oni u prodavnici se prave ludi postoje uslovi pod kojima se prihvata garancija pa onda salju za beograd i td.briga njih.prosli put sam imao topla i bio sam zadovoljan,isterali su garanciju i malo preko,sta mi bi da kupim vartu nije mi jasno. :udri:
 
danas mjereno ,krenuo sa rezervarom do čepa (čak malo i povratio)poorano 5 jutara tanjiranog ugara dubina 30 cm uglavnom dosta lako oranje sa 3*13 coli i njive u tri parcele na pola duži ( 100 fati)potrošeno okruglo 60 litara omv-ovog eurodizela.u kukuruzištu na istoj dubini (nije tačno izmjereno)mislim da je slično kao kod zorana 15ak litara
 
Nazad
Vrh