MTZ Belarus

Posto je komplet uskih točkova u agropanonci?
I cuo sam da neki momci iz zablja prave uske felne!? Jel zna neko šta?

Za 892 grbavi komplet tockova je oko 200 000din, cisto radi orjentacije inace ima vise varijanti uzih tockova, tako mi objasnio.
Nisam cuo za te u zablju, sigurno ima nekog sa foruma odatle pa ce znati.
 
Može li neko da mi pomogne da napravim odušak na prenjem mostu , jer mi prosipa ulje na vrhu prednje čizme ? Ako ima neko neku sliku nek postavi . Hvala .
 
Koliko ulja ide u hidrauliku 820 :)?
U motor ide 12 L a u Hidrauliku 20 L ...

- - - - - - - - - -

Zameni gumice na cizmi,zasto bi pravio odusak?!
Pa zato sto mi je dosta njih reklo i kad zamenim gumice na cizmi da ce ponovo da prosipa ulje , i rekli su mi kao da sipam ulje i da pomesam sa rastopljenom tovatnom masti , ali se razmisljam da li da napravim odusak ili da skidam cizmu da zamenim gumice i semeringe ...
 
Zameni gumice i onda pomesaj ulje i mast i nemas problema.Tako sam i ja kod mene,jer mi hilzna od cizme malo ostecena.
 
Aco da li znas mozda gde mogu da nabavim originalne gumice za klip od hidraulike pre neki dan ga upalim i podignem hidraulik i cim ga ugasim on mi spusti poteznice i prekljuce sam rasklopio klip i video da su se gumice pocepale i da je klip ostecen . ?
 
Curi mi ulje na semeringu radilice,u pitanju je 52-ka,e sad da li je za rastavljanje motora od kvačila,dovoljno odvrnuti one šerafe na zvonu ili ima još ne što da se demontira.
 
Kardan od prednje vuce,creva od goriva,filter vazduha i volan treba da se demontiraju ...mislim da nisam nista zaboravio.


Izvinjavam se sad sam lepo procitao sta si pitao.Samo te srafove odvijes.
 
Poslednja izmena:
Filter vazduha moze da ostane, treba gas jedino raskaciti i creva od vode za grejanje kabine, sajlu za gasenje i to je to
 
Treba mi pomoc predihtovao sam klip hidraulike na mtz 82 i kada podignem poteznice i ugasim traktor same se spuste .. Zna li neko sta je u pitanju .?
 
Hvala za cenu. Treba jedan klip da skidamo. Curi negde ono one cevcice na njemu. Pa da znam sga je alternativa
 
Nazad
Vrh