MTZ Belarus

Nije nigde zakaceno sa auspuhom.I ja sam preterao zadnji tocak preko auspuha i nista mu nije,a bila je zakacena 9-toredna maja.Poslali su iz Agropanonke drugu krivu,po garancijom je.
 
Kod mene rus 892 ima oko 3000 radnih sati kod mene auspuh se ne može skidati stoji na njemu ko da je fabrički varen hteo sam jednom da ga skinem i da ga farbam ali nisam mogao da ga skinem!!
 
Otpadne samo gornji deo cevi auspuha ,pa otpadne ceo auspuh,pa pukne ona lulica kao kolegi iz Vajske.Nista neobicno,jednom godisnje nesto mora da se vari oko auspuha :haha:
 
Ljudi ima li ko problema sa alternatorom kod MTZ-a 1025? prezadovoljan sam sa njim al pojede silu akumulatora... :D
 
Do sad praksa kaze jedan alternator na godinu dana po rusu. Ili eventualno jedan na godinu i po. To je isto kao i sve na njemu potrosna roba. Ima ih za kupiti na svakom cosku
 
Da li je to neko radio, treba li tu i nešto prepravljati? jer predpostavljam da držači na autu nisu isti kao na traktoru:sta:
 
Radio je dosta njih sa stojadina paše uz male prepravke ali bi ti preporučio sa nekog stranca neki jači da bi mogli terati i radne farove bez problema. I malo ima da se prepravlja oko instalacie. To ti može odraditi svako ko se malo razume u struju oko traktora.
 
Primetio sam da mi merac goriva stalno pokazuje isto.Jel to plovak u pitanju ,kako da to namestim da mi radi kako treba?
 
ako ne upali genijalna ideja kolega ace onda ti je vjerovatno plovak procurio i popio goriva i zato ne pokazuje dobro
 
Nazad
Vrh