MTZ Belarus

Ma imam i ja kuku ali fale mi neki delovi pa neznam sta mi fali.

- - - - - - - - - -

Ma imam ja i plocu ali mi fale neke poluge.Pa rekoh da vidim ko to ima namontirano na traktor.
 
Ma imam i ja kuku ali fale mi neki delovi pa neznam sta mi fali.

- - - - - - - - - -

Ma imam ja i plocu ali mi fale neke poluge.Pa rekoh da vidim ko to ima namontirano na traktor.

те полуге су фалиле и мени,то сам решио с ланцима украо сам систем са урсуза 360
 
Trebaju mi brojevi 18,19,20,11,13
24wao0m.jpg
 
Ja sam te sipke pod brojem 18 skinuo i bacio na tavan... Nemaju nikakvu funkciju kod mene sem sto se samo poteznice setaju po njima....

Ja na 820 nemam kuku vec poteznicu...
 
Prvo moram da potrazim da vidim gde su po onom mom lomu i silnoj gvozdjuriji na tavanu... :haha:
 
Ajde Šumadinac nisu novci sve na svetu ::namigivanje::

Ma naravno da nisu... Pomogao sam ja mnogima sa foruma,dosta delova sam im slao i nikad nisam hteo na njima da zaradim... Evo sad me potseti da treba jednom clanu nesto da posaljem... :osmeh: Zaboravio sam.. ::sramota::

- - - - - - - - - -

koliko moze vileda da se kupi za te sipke?......:sta:

Ma kakva vileda bre druze ima jedna stara ona krpa i ona brise godinama,samo se opere iscedi is premna je za akciju... :haha: Viledu cu tebi ja da poklonim za rodjendan da glancas 1221... Jednom si se izvukao sad neces.. :haha:
 
Razmak izmedju guma koji je Mucobieno?koji su distanceri u pitanju-mi smo uzeli tockove,pa se dvoumimo oko distancera...i koje bi trebalo uzeti-od 23 ili 28 cm?
 
Nazad
Vrh