MTZ Belarus

Kis jel ima ,malo kapljanja ulja posle zavrsenog posla kad je traktor odstojao,ispod kabine mislim a ne ispod motora.
 
Ma kako da nema kapkanja ulja ko zna dal je i stigao do kuce mozda se i raspao uz put!!!! Covek kupio nov traktor i bas ce odmah da kaplje na razvodnik... Ja ne kazem hoce oni da cure tu ali bas po nekad preteruju ljudi...
 
Ciro znam sto samga pitao ,od 5 novi traktora u okolini 892 ,i 952 uklucujuci i moj svima je procurio na razvodnik ,i svi su menjali kais alternatora ,ja jos nisam al cu staviti neki kvalitetniji to su im falinge.
 
Ja nevidim razlog da se bas toliko ti traktori kude, kad nisu za kudjenje? Ja posedujem Belarus i prezadovoljan sam sa njim, njegovim radom, njegovom snagom. I nigde moj necuri, 11 godina mu je i necuri nigde, gde god malo pokaze da kaplje odmah se menja.

BorisM@ Kako si ti zadovoljan sa tvojim traktorom i sa radom traktora? I ti si skoro novog kupio? Jel si imao problema nekih sa curenjem ili necim drugim? :ppozdrav:
 
Mirko ja ga nekudim ,samo ukazujem na neke sitnice ,koje bojle resiti dok je u garanciji,kais kvalitetan je 700 dinara,cisto sam napiisao coveku u dobroj nameri.
 
@ Mirko dobro sluzi za sada za punih 6 meseci ima 310 radnih sati. Kada sam ga doterao bio mi je curio rezervar desni zamenjen je u garantnom roku. Traktor ne curi nigde moze se uveriti ko hoce. Jeste da sam mesec dana obletao kljucevima oko njega i zatezivao sve moguce. Serviser kada je dosao rekao mi je da ako vidim da curka bolo gde da izmem i da zategnem pa nece. Na razvodniku ne curi JOS.
 
Ciro znam sto samga pitao ,od 5 novi traktora u okolini 892 ,i 952 uklucujuci i moj svima je procurio na razvodnik ,i svi su menjali kais alternatora ,ja jos nisam al cu staviti neki kvalitetniji to su im falinge.

za kajs potvrdjujem video kod coveka.razvodnik nisam zagledao.takodje i anaser otisao.traktor pko godinu dana star
 
Steva44@ nista licno nisam bas za tebe mislio, uostalom kad pogledas temu, ja sam je skoro celu procitao jer me to zanima, i redovno je pratim, vise ima onih koji ih kude nego sto ih hvale. Ruskim traktorima je jedina mana neudobnost po meni. (mislim na modele do 100KS posto sam samo njih vozio). Za te pare traktori su super.
 
Mirko ja ga nekudim ,samo ukazujem na neke sitnice ,koje bojle resiti dok je u garanciji,kais kvalitetan je 700 dinara,cisto sam napiisao coveku u dobroj nameri.
I meni i drugaru pukli kaisi na novim 820 ja vido na vreme i zamenio onim njihovim rezervnim a komsiji u oranju pa mu digo temperaturu al na srecu sve je uredu. Mora se kupiti kvalitetniji kais.
 
A problem je ponekad jer nemas gde kupiti kvalitetan!!! KAd i kupis kao neki renomirani oni isti djavo!!!
 
Optibelt,maraton serija remena je,nazubljeni.Coning Novi Sad,pozoves,narucis,posalju ti ga i nema problema vise sa remenom.
 
Optibelt AP serija. Nema boljih za te pare, a nisu bas ni jeftini. Provereni Nemacki kvalitet. Ja ih kupujem u Nik Metalu u Backoj Palanci, nema koje dimenzije nema. AP serija se ugradjuje prva ugradnja u Claas.
 
Nazad
Vrh