MTZ Belarus

Bio sam kod Zare trenutno na prodaju ima tri 820 i jednog 892 sad su ofarbani komplet i sredjeni samo je malo jak sa cenama. prosle godine sam bio
kad ih je jos radio i onda je trazio dosta. gledao sam jednog 820 2001 god trazio je 9500eur a gume prednje su bile lose i akumulator je trebao nov.
gledam da uzmem traktor od vlasnika ,eventualno da je drugi vlasnik a iskreno bas ne volim te preprodavacke varijante sto farbu naplacuju
Bas na tom mestu je stajao moj rus pre 10god,kupljen od zare.Jako sam zadovoljan trgovinom i traktorom sve sto je rekao tako je bilo,jest mozda skuplji malo ali su traktori sredjeni nema sta,gume ko gume tu se malo i spusti cena bar je tako bilo u mom slucaju.
 
Bas na tom mestu je stajao moj rus pre 10god,kupljen od zare.Jako sam zadovoljan trgovinom i traktorom sve sto je rekao tako je bilo,jest mozda skuplji malo ali su traktori sredjeni nema sta,gume ko gume tu se malo i spusti cena bar je tako bilo u mom slucaju.
kolega sta si ti uzeo od Zare i koliko si dao tada za traktor? da li si imao posle nekih problema s njim?
 
Inace ja ne radim puno zemlje, tako da je kod mene za 1,5. sezonu napravio bezmalo 200 sati.
Radoslave sta da kazem. Dobar je traktor, 2008 godiste 820 sa ravnim mostom. Dosao je kod njega slabo pokretan, pa ga je on sklopio da bude kao devojka. Nije imao puno sati na satu. Drzi pritisak ulja 4,5. Od menjanja do menjanja istrosim onaj ostatak od kupljenih 14 litara. Nema potrosnje vode, niti podizanja temperature.
Normalno da ga je hvalio do besvesti, ponavljam trgovac je.
Lose strane: nije imao dovoljno ulja u hidrauliku, pa nije ni pravio fleke. Kada sam mu dosuo koliko treba, a dobrano je trebalo, normalno da je poceo da curka, nije strasno i doveli smo to u red, ali sta ces. Nema drzace cevi dizna, pa su mi cevi pucale, do proleca se to mora napraviti. I najveca stavka proletos crkla bos pumpa, majstori kazu da elemnti za jednu diznu su bili neki levi. Normalno Zara nema pojma o tome, kaze nije pumpu ni takao. Nema veze, ali samo kazem ne treba se kleti u njega, ali moze se trgovati sa njim, samo cetvore oci otvoriti prilikom kupovine.
 
secam se tog traktora kad si rekao da je 820 sa ravnim mostom 2008god jel sam pitao za njega tel. i kad sam dosao da pogledam sta sve ima rekao mi je da je taj prodat za 13000eur . secam se jos da je spomenuo da mi ne treba sa ravnim mostom, jel hoce da puca. tad su ovi ostali uveliko jos bili u fazi sredjivanja .hvala na odgovoru i jos jednom svima izvinjenje za off
 
Ne kunem se ja u nikog ali ja sam sa traktorom prezadovoljan mislim da sam dao 8500e,pre 10god tako nesto 820 kraj 99god,Taj moj traktor je radio u rubnjaku Ecka i od njih ga je on kupio,to sam vieo kad sam sredjivao papire.On ga je sredjivao a svidelo mi se sto nije bio farban bio je u fabrickoj boji.Naravno da je trgovac i motiv mu je novac otvoriti oci dobro!
 
Ne kunem se ja u nikog ali ja sam sa traktorom prezadovoljan mislim da sam dao 8500e,pre 10god tako nesto 820 kraj 99god,Taj moj traktor je radio u rubnjaku Ecka i od njih ga je on kupio,to sam vieo kad sam sredjivao papire.On ga je sredjivao a svidelo mi se sto nije bio farban bio je u fabrickoj boji.Naravno da je trgovac i motiv mu je novac otvoriti oci dobro!
ako je bio na ribnjaku nije on tamo nesto radio vuko je samo prikolicu zmajevku sa dva bazena gde je bila riba nisu ti traktori na ribnjaku puno radeili al su dosta puno terani u transportu
 
Danas zvao za anlaser ruski iskra 24000 din, a ceski brzi 100 evrica, da li je neko kupovao ovaj ceski anlaser...

Ja sam uzeo za 952 proletos taj mali ceski (stvarno pise cheh republic, magnetron proizvodjac, 140e placen) bio je spic sezone nije bilo vremena za remont i misleci da je crkao anlaser, odemo i kupimo taj.. kad sam montirao ispostavilo se da nije do njega, proklizavao je i on ali zato sto su se pojeli zupci na zamajcu...ko bi to tad znao... posle opravke zubaca zamajca taj čeh i dalje radi na traktoru, za sad radi dobro. i vrti kao blesav... A ispostavilo se da originalni nije crkao, kao nov je unutra a traktor je 2004 godiste sa 6000h. Tako da taj original hvalim, a ovaj jos ne mogu jer je relativno malo kod mene, al za sad okrece...a brzi se zove zato sto ima reduktor obrtaja.
 
Poslednja izmena:
Danas zvao za anlaser ruski iskra 24000 din, a ceski brzi 100 evrica, da li je neko kupovao ovaj ceski anlaser...
ja kupio za 70 evra ciji je neznam oni kazu ceski moze da kaze sta hoce ali pali ko mina i vrti ko lud u pitanju je belorus 8,92 ja sam imao iskrin a stavio sam ga i na vladimirca nisam mogao da ga upalim bez dekompresora dok nisam stavio taj brzi sad palim bez dekomresora znaci vrti ko lud kolko ce to trajati neznam ali nevidim razlog da netraje zato sto jako malo vrti do palenja gledaj preko interneta svi rusi u rusiji imaju taj mali brzi na njihovim traktorima pa sad ti kako hoces
 
Razradjivanje masinke!
img1702.jpg
 
Nazad
Vrh