MTZ Belarus

Nema problema,malo gimnastike u ova masna vremena dobro dodje.Unutrasnji raspon je 134 cm,a spoljasnji je 220 cm.Stim sto ima jos neki cantimetar da ide unutra.Riseve nisam dirao,a i nevredi da napravis druge,jer kanal u koji ide kajla ogranicava dokle moze glavcina da ide.

Pa jesu onda kod tebe glavcine skroz skupljene? ili nisu? Gledano u odnosu na postojece Riseve?
 
@mucobieno.Do kraja riseva i kanala za kajlu imam jos oko 3 cm.Trenutno mi tockovi vire 10cm(vidi se na slici) sa svake strane,znaci,ako ih pomerim za 3 cm ka unutra do kraja,tockovi ce da vire van kabine 7 cm sa svake strane.Sad ti prilagodi razmak tvojim potrebama,meni ruja sluzi samo za fizikaliju pa mi odgovara ova sirina.

@zrine892 Ja visak svetlosti resavam sa naocarama za sunce sa buvljaka za 300 kinti,jer ako zatamnis smanjuje se vidljivost nocu i u uslovima slabije vidljivosti,a ovako skini-stavi za male pare(za auto je oko 40e po staklu).Kod nas nema zetamnjenih traktora,fora je da se vidi ko vozi.
.
 
@ neli Hvala puno na pomoci, mislim da cu i ja tako okrenuti tockove. I meni 1025 sluzi samo za teske poslove, za sve ostalo imam 2x 820. Necu ga toliko rasiriti, malo mi je previse, ali ipak hocu malo, da dobijem siru unutrasnju meru, zbog pluga. P.S. srecna nova godina, nek bude bolja od predhodne.
 
Zna li neko koja je originalna boja "crna" za motor, a crvena za haubu kod MTZ-a. Recimo da je iz RAL ton karte.
 
Ruski kvalitet, deo prednje vuče:

2nrir1w.jpg
 
Kolega paorpaor, ofarbaj ga u boju TORPEDA. Blatobrani , hauba i krov zeleno , felne sivo a ostalo u onu tamnu( neznam dali je crna) boju. Ima da bude pravi.
 
Nazad
Vrh