MTZ Belarus

Procurio semering na prednjem levom tocku belarus 820 grbavi most,i ima lufta sve sam skinuo dole i vidim distance tri komada u redu, odnosno sest komada na zvonu kad sam skinuo lezajeve vidim dva distanca koji stoje izmedju lezajeva i malo su potroseni,recite mi sta da radim? da bi smanjio luft dali da izbacim dva od onih sest distanca ili da kupujem nove sto se nalaze izmedju lezajeva?hvala
 
Procurio semering na prednjem levom tocku belarus 820 grbavi most,i ima lufta sve sam skinuo dole i vidim distance tri komada u redu, odnosno sest komada na zvonu kad sam skinuo lezajeve vidim dva distanca koji stoje izmedju lezajeva i malo su potroseni,recite mi sta da radim? da bi smanjio luft dali da izbacim dva od onih sest distanca ili da kupujem nove sto se nalaze izmedju lezajeva?hvala
To se i meni desilo,pa sam skinuo te dve velike platne sto idu na zvono,ti vidi koliko je potrebno,pazi da ne preteras da ne pojede zupcanike.
 
Da li se nekome desilo da se pojavi lupkanje u zadnjim tockovima kada se traktor naginje,tj.,kada ide po vagasima?Ja ciljam da su to lezajevi,sta vi mislite?
 
ma stegnuti su srafovi,probao sam..Kada dignem zanji kraj na dizalicu imaju lufta i cela osovina radi tamo-vamo....?!
 
Otisli su ti lezajevi ako ti se ostrugala mozda osovina moraces i nju da kupis ja sam polovnu osovinu kupio jer je bila ostrugana sa desnog tocka dok smo skontali da je lezaj bilo je vec kasno pa smo drugu stavili sa novim lezajevima
 
Meni se to desilo verovatno jer je tad imao duple tockove pa je bio pritisak na lezaj i raspao se i poceo da pravi tocak blage osmice.Nije to nikakav kvar samo oduzima puno vremena
 
E to neznam menjali smo pre 4 godine zaboravio sam znaju ti prodavci od kojih kupujes delove za ruseve sigurno samo im treba objasniti od cega je lezaj.Secam se da smo onda kupili dihtung od kartona,semering i lezajeve.
 
pocetna cena ti je dobra al zavrsna nikako,ako ces neki malo ozbiljniji lezaj to je od 4000-5000din.,a KBS NIS CODEX mozes naci za te novce,ako vec trazis jeftinije uzmi obavezno sa 11 kuglica a ne sa 10
 
Imam jedno pitanje treba da kupim rusa novog kojeg je bolje da kupim 82.1ili 820 eurolux ili 820 ravan most potrebno vase misljenje i jel ima razlike u potrosnji goriva i koji kolko trosi hvala unpred na odgovorima
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh