MTZ Belarus

gm je napisao(la):
супер! ајд ми сликај то како изгледа у кабини и где се тачно уврне тај део што си казао да однесем до стругара_ поздрав :ppozdrav:
sad je vec mrak a zaboravio sam da slikam.Pa taj deo uvrces tamo u motor,videces kad slikam.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s94o7cV-JXI&feature=channel_video_title[/youtube]
Ide sigurno preko 60km
Post je spojen: [time]понедељак, 07. март 2011. 12:31:13 CST[/time]
_________________________________________________
Ove snimke sam izgleda trebao staviti u "nikad ovako" :haha:
 
Evo sedista koja sam napravio za rujkana :D
t015w0.jpg

ml5kp0.jpg
 
Evo obecanih slika :
ovo je napravljen sraf u koji se uvrce u motor a u njega se uvrne imt ova dioda za merenje temperature.
2q1csc7.jpg

59ykic.jpg

a evo i u kabini iznad osiguraca zastrofljeno strofom koji se uvrce za poklopac osiguraca:
9k2whu.jpg

namvr.jpg

p.s. slike nisu extra kvaliteta jer mi fotoaparat ostao u kolima a moji otisli za grad ali da ne ispadne da me mrzi da slikam evo sa telefona.
 
Sediste je extra udobno,ima dobar amortizer i u dosta ublazuje..A i okrece se,zgodno je za oranje :D
 
Imao sam ja takvo sediste samo bez kancelarijskog postolja :haha:.Ubija ledja bacio sam ga.Ubacio sam neko od autobusa na vazduh i nemogu nikako da nastelujem jako naduva vazdusni jastuk i tvrdo i visoko dize pa iskljucim kompresor :udri:.
 
dali moze da ze stavi komplet kardan od mtz 52 na mtz 820? Da li moze da izdrzi menjac i defercijal za prvu vucu?
 
@ACO
Odlicna ideja ali ces drzac tog sedista slomiti kao staklo kad krenes u atar po neravnom i pocnes da odskaces po njemu
Igore,moze to da se odradi i ovako u sklopu instrument table na belorusu 82.1
wlvcw7.jpg


sy2hbt.jpg

ili na belorusu 820 sat za temp.vode i pritiska ulja
2mqrkvn.jpg


2hfmia0.jpg
 
bane_kosovo je napisao(la):
dali moze da ze stavi komplet kardan od mtz 52 na mtz 820? Da li moze da izdrzi menjac i defercijal za prvu vucu?
Može, ali moraš da staviš i oba kardana i srednji nosač od 52-ke. Kardani su iste jačine.
 
Nazad
Vrh