MTZ Belarus

ja sam cuo da ima za 80 e u Novom Sadu.
Post je spojen: [time]1298199447[/time]
_________________________________________________
john je napisao(la):
aca je napisao(la):
Ja cu da napravim za dzabe.,a i za onu gornju trazi 100 e,sto je prosto kao pasulj da se napravi,imam sav potreban materijal :D
Ja sam jesenas pravio donju poteznicu za 52-ku materijal 30e i jedno poslepodne da sve uklopim :udri:
a Kod ono kosta 200 e,pa nije normalan :udri: :nono:
 
nikola indjija je napisao(la):
Jel ima neko pojma koliko kosta onaj mali brzi alnaser za mtz820,moj sporo vrti
imaš druže na par stranica prije ja sam napisao :cao:
litvanski ja platio 70e neki dan
kineski sam mogo da kupim za 60 ali nisam iako je skoro isti kao i litvanski

iskreno kinezi su počeli tako dobro da kopiraju ruske dijelova da i mene iznenadjuju :sta:
 
nikola indjija je napisao(la):
1zzqcft.jpg

Drug poceo da budzi motor mercedesa 130ks na rujkana 82,slika je losija sutra cu slikati po danu :cao:
video sam jednog ovakvog sto znaci da moze da se ubudzi :cao:
 
Jel on onda ima 14/4 sinhro mjenjač i turbinu i 90KS? Kod onog lika sto sam od njeg kupovao 82.1 sam sjedio i malo vozao 952, ali taj ima ravni prednji most i 14/4 mjenjač (koji je nekako malo uvnut za korištenje al se opet brzo navikne). Nisam znao da postoji 952 sa ovim mostom i to godiste, mislio sam da su oni bas novija tipa. Nesto je pravo povoljan, prava prilika za mene al jbmga ja kad se ovako rano pojavio.

Kakvi su inače ovi rusi sa turbinom, 892 i 952? Jel oni imaju isti motor kao ovi obični ili ima nekih razlika?
Post je spojen: [time]1298283868[/time]
_________________________________________________
savoris je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Što li je ovaj ovako jeftin? Jel 952 ima turbinu i 14/4 mjenjač, ovo je neka starija tipa, sjedio sam u jednom 952 sa ravnim mostom, al ovakav nisam ranije vidio.

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/669730

e ovako nešto bi mene zadovoljilo , stim što bi se kabina morala obložiti zaštitnim mrežama

Tebe bi bolje zadovoljio ovaj, bas je jeftin za tu snagu, ubio se za šume :)

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/669186
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Ovo nije 952 jel uopste nema turbinu. ::namigivanje:: Jedino je nalepnica od 952. :haha:

Jesi ga gledao lično? Jbga, ne vidi mu se motor sa desne strane gdje dodje turbina, pa ne znam ima li je ili ne. Koje su mu ovo dimenzije guma nazad, nešto mi se čine šire i niže od 15.5-38".
 
bane_kosovo je napisao(la):
da li neko zna koliko kosta srednje kuciste kardana na mtz 820?
kompletno oko 150e,samo kuciste oko 60-70e...ako kupujes komlet,obavezno sa moment kljucem proveri dotegnutost lamelica,jer su samo ovlaz dotegnute fabricki. ::lose::
 
Nazad
Vrh