MTZ Belarus

Ja dosad nisam video da tu pukne. Uvek puca zadnji kraj.
Da nije već jednom trnovan blok, pa da je zupčanik previše uzubljen, pa se od zamora slomila?
 
zorancile je napisao(la):
Ja dosad nisam video da tu pukne. Uvek puca zadnji kraj.
Da nije već jednom trnovan blok, pa da je zupčanik previše uzubljen, pa se od zamora slomila?
Ja jos nisam ni otvorio karter jedino predhodna gazda bi moglo to da kaze sta je radio sa njim!
 
Obrati pažnju kad bude da ga sklapaš da li se radilica teže okreće kad staviš medjuzupčanik. Ako ide malo teže mora se doraditi zupčanik da ti se ne bi ovo opet desilo.
 
ivica 4 je napisao(la):
zorancile imam anlaser 24v a punjenje i sve ostalo na 12V.
Zavisi kako je rešeno, neki imaju BAP sklopku, ona se nalazi nazad kod akumulatora, do nje idu kablovi i od jednog i od drugog akumulatora.
 
Camel Driver je napisao(la):
Odnecu i medjuzubcanik da nek oni pogledaju sutra nosim kod Puskasa

Imao sam istu situaciju kao ti samo sa drugim traktorom. Kada sam nosio na isto mesto gde i ti planiras, poneo sam i zupcanik koji ode na radilicu i medjuzupcanik i oni su mi dali vec obradjen (obrusen) zupcanik koji ide na radilicu da ne bih imao problema sa time.
 
znate vi sta je kvalitet? :cao: kvalitet je kada se decko zalepi sa sijerom 150 km/h u tegove od 820,traktor odleti 20 metara u kukuruz,sijera postane konzerva,a rusa upale i nastave svojim putom... :sta: inace svi ucesnisi u tome su zivi,verovali ili ne...rus dobio peticu na testu za sigurnost putnika! :cool:
 
savoris je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Jel gledao ko ovaj?

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/663042

Jbmga, pravo povoljan, garant bi se mogao uzeti za 6500E...al jbga kad meni bikovi jos nisu za prodaju...
::lose::

i ti očekuješ da neko na odnosu jedne slike kaže mišljenje o traktoru :haha:
ili očekuješ od nekoga ko je ga gledao i potencijalni je mušterija da ti kaže stvarno stanje :haha:

Ovo drugo, naravno. Jos mi je rano za kupovinu, pa me zanima jel gledao ko taj traktor kako bih dobio informacije o prodavcu.
 
ako tražiš informacije o prodavcu onda si promašio temu ::namigivanje::
ne zamajavaj se time da će neko javdno da ti kaže realno stanje traktora iako ga je gledao :cao:

zato ti sjedeš u auto , obidješ sve traktore pa ti nama onda ispričaš šta si vidio :D
i onda kada pare ''legnu'' ti već u svojoj glavi imaš viziju na koji traktor da ideš i da ga pazaruješ
 
Nazad
Vrh