MTZ Belarus

ali da bi skinuo viljušku moraš skinuti poklopac mejnjača , pa izvaditi kompletne viljuške , pa tek onda izvaditi željenu viljušku iz njenog ležišta
možda zvuči kopmlikovano ali brzo i lako se uradi
 
Meni na 82.1 lupa 3 odnosno 6 brzina ali radi u njima, ne koristim vise tu brzinu od muke da ne rastavljam traktor. Jeli to komplikovano i sta moze biti ako je neko radio? Hvala unapred...
 
Treba da se otvori menjač gore, da se skinu viljuške, pa da se vidi, možda fali jedan zub na zupčaniku, ili je neki ležaj dobio luft. Kad se to vidi, sledi rastavljanje na tri dela...
 
Zbog toga me i mrzi... inace nju sam najvise koristio za tanjiranje i spremiranje sam idem 5-om umesto 6-om. Ali korisna je u branju na 1000 o/min.
Hvala Zorane :cao:
 
Rujo se napokon rastavio
jaew3t.jpg
od vogela... :D
 
evo malo oranja :) danas i servis odradjen.
jos samo da je neki ozbiljniji plug ovaj je kriv na sve strane.
21mzz34.jpg

Post je spojen: [time]1296207141[/time]
_________________________________________________
14t2eqs.jpg

Post je spojen: [time]1296232369[/time]
_________________________________________________
slike su lose jer je slikano mobilnim,necu da uprasim digitalni :D
 
ĐANI je napisao(la):
Dali još važi ono 25% dole a ostatak za 5godina
Bilo je rečeno da će beskamatni kredit trajati do 31 januara ,ali danas su mi rekli da će produžiti do 31 marta samo što od 1 februara idu cene gore oko 8 %. Ko uzme predračun u ponedeljak za nega važe stari uslovi (tako su mi rekli ). Jasam danas uplatio 25% za Belarus 1221/3 a ostatat na ped godina bez kamate.
 
steva 1984 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
Sto idu cene gore kada su se svi grcevito vezali za evro?
Pa skocila potraznja , UVIDEO svet da su bolji od evropskih i proevropskih traktora (kriza i inflacija stigla i do njih) :D :D :D
Da bolji su kako da ne
Necu nista da komentarisem , izvinite malo zbog off-topica.... :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh