MTZ Belarus

Kako malo para :sta: Ako bude subvencija nov takav ce moci da se uzme za 10000e. Zar nije bolje sacekati ::namigivanje::
 
Evo ovako se resio problem, zavreno i obruseno
1jx5e9.jpg

zpngh.jpg

2qa8zo8.jpg
 
Kako kaže savoris " ..... mašinu koju nemožeš popravit švajsaparatom i brusilicom"
 
Nešto načuh na TV da počinje kod nas sklapanje MTZ-a.50 ljudi se zapošljava,a čini mi se da rekoše u Novom Sadu.Do leta počinje prodaja prvih primeraka sklopljenih kod nas.
Valjda će im i cena biti manja a i spadaće pod domaću proizvodnju.
 
kiraj je napisao(la):
Kako kaže savoris " ..... mašinu koju nemožeš popravit švajsaparatom i brusilicom"

ma rus je to , samo zavari i idemo dalje , on je pravljen da radi za tebe a ne ti za njega :ppozdrav:


a što se tiče rusa iz srbije , pa periodično se pojavljuju razne priče za svaki traktor da će se sklapati u srbiji , ja neznam da je ijedan do sada sastavljen :sta: marketing,politika ili šta već , neću u to da ulazim ::lose::
 
O tome se suska vec duze vreme. Mislim cak da je Pajtic potpisao neki ugovor sa Agropanonkom i MTZom... Treba ocekivati domaceg Rusa prvenstveno zbog zemalja CEFTA-e. Cena kod nas se nece bitno korigovati, ali bi mogla cena da se drasticno smanju u ostalim drzavama Cefta sporazuma.
 
samo da ne bude kao sa zastavom i imt-om
jel ako ovi naši počnu proizvedeti rusa ima da nam ode volja od rusa

Post je spojen: [time]1294254113[/time]
_________________________________________________
ja kako vidim i ovako ima faličnih ruseva u poslednjih 2-3 godina
 
Pa to sam danas gledao na TV-u tako da je bar priča sveža.Kako god da bude morali bi biti jeftiniji bar za troškove prevoza i tih troškova oko carine.I u startu ćemo imati bar povoljnost preko ministrastva ekonomije za kupujmo domaće.
 
a zasto bi bio jeftinij,nasi neproizvode delove vec ce ga samo sklapati,znaci rus stizze rinfuzno a nasi pistolj pneumatski i udri,e ko ce da plati te ljude sto ce ga sklapati,jos ce biti i skuplji :haha:
 
Pa ljudi ga sklapaju i ovde i tamo.Nisu se valjda belorisi robotizovali :sta: :haha: pa da ga tamo roboti sklapaju.
 
Nazad
Vrh