MTZ Belarus

ima neka akcija sada, pa ko misli da uzima rusa. bolje bi mu bilo neka pozuri..
 
miroslav78 je napisao(la):
ima neka akcija sada, pa ko misli da uzima rusa. bolje bi mu bilo neka pozuri..

O% kamate Ali zato sitnim slovima lepo pise a niko ne cita! NE NASEDAJTE!!! Ima stavka subvencija dilera, anuitet 1 anuitet 2 i to sto pise SITNIM slovima ""banka zadrzava pravo promene ugovora"" I ""kamatna stopa moze biti promenjena tokom tecaja kredita""!!!
Post je spojen: [time]1292326426[/time]
_________________________________________________
Pa na kraju moze ispasti skuplji nego obicnim kreditom! Ali nas poljoprivrednik je stvarno "seljak" pa naseda na sve i svasta!
 
I tako ako uzmes recimo 15000 vracas 20.000 + rizik da ti uvedu kamatu ( sto je vise nego sigurno)!!
Post je spojen: [time]1292326685[/time]
_________________________________________________
15.000 glavnica
1200 subvencija dilera
1600 anuitet 1
2200 anuitet 2
+ rizik promenljive kamate koja je pri kupovini 0%
 
Tako je ali ovde kamatu placas! A zove se anuitet i subvencija dilera! Nema nista dzabe!! I kad si potpisao, daju ti jedno 3 meseca lufta pa ti krnu jedo 6% kamatu zbog rizika poslovanja i.... gori su od zelenasa!
 
Šta je ..da je......sad sam se čuo sa jednim što radi tamo...izadje u proseku 10 komada na dan ::svaka cast::Ko još može da proda toliko traktora :sta:
 
Znaci ocete da kazete ako se uzme npr traktor za 25000e na to jos kad se dodaje te gluposti on ce kostati 30 000? + kamata ako je promenu?

Post je spojen: [time]1292328769[/time]
_________________________________________________
konkretno rus 1025 kosta 24000e 25% ucesce je 6000e u ostane 18000e duga sto placas banci i na to se dodaje jos to sto je covek spomenuo ili?(kad to placas) nije mi sad najasnije bas....
 
e kako ja dana sprosao :zli: prolazio pored traktora,i ajd reko da parkiram u radionicu da ne kisne,i reko da pogledam ulje,kad ono iznad max ojojoj,e reko samo mi to falilo,i kad sam poceo izpustat ulje imao sam sta videti,izaslo oko 4 l antifriza.skino sam glavu ne vidim nista sumljivo,sutra cu skinuti karter i napolje klipove i hilzne.ja mislim da je jedna hilzna pukla,ali videcu kad skroz razklopim :udri:
 
toshiba je napisao(la):
Tako je ali ovde kamatu placas! A zove se anuitet i subvencija dilera! Nema nista dzabe!! I kad si potpisao, daju ti jedno 3 meseca lufta pa ti krnu jedo 6% kamatu zbog rizika poslovanja i.... gori su od zelenasa!

Ta korekcija kamate se menja jednom godišnje i do sad je bila oko 0,5-1% godišnje, u zavisnosti od kretanja evra prema dolaru i francima, a može da se primeni tek ako Narodna Banka Srbije promeni referentnu kamatnu stopu i odobri promenu ukupne kamate.
 
Nesto mi to opet kazem sumnjivo.Pogotovo kod pro kredit banke oni su ti kao stenice dosadni samo sam jednom otisao kod njih da se raspitam za neki kredit posle su me zvali nebrojano puta i dolazili jedno dava puta .Pa kod njih je princip da ti po svaku cenu uvale kredit .Meni cale kaze kao je stric uzeo traktor i da samo mu 15000 eura kredit za 952 ja i da samo 3000e godisnje placa ratu ja nesto neverujem
 
isidor je napisao(la):
Nesto mi to opet kazem sumnjivo.Pogotovo kod pro kredit banke oni su ti kao stenice dosadni samo sam jednom otisao kod njih da se raspitam za neki kredit posle su me zvali nebrojano puta i dolazili jedno dava puta .Pa kod njih je princip da ti po svaku cenu uvale kredit .Meni cale kaze kao je stric uzeo traktor i da samo mu 15000 eura kredit za 952 ja i da samo 3000e godisnje placa ratu ja nesto neverujem
Neće oni dati kredit ako vide da ćeš ga teško otplatiti... a za strica....veruj mu tako je...kad da učešće 25%...to mu je rata!
 
Šta je tu čudno? Jel si video cenovnik traktora u Rusiji? Ima tu zarade i za banku i za uvoznika.
 
Ma brate ko za dzabe da ih dele :haha: prodje danas pored sela 2 820 i 892.Juce je jedan prosao 820 neznam dal se to neka druga marka traktora uopsta i kupuje sem Belorus :haha:
 
ja jutros pošao da probam orati kad ono zablokiran lijevi točak :sta: tuc muc ustanovim da mi je neki dan kada sam išao u poplavljeno područje da izbavljujem stoku ušla voda u reduktor i smrzla ::lose::
moram sada ispustiti to smeće i nasuti novo ulje
 
igordulic je napisao(la):
Znaci ocete da kazete ako se uzme npr traktor za 25000e na to jos kad se dodaje te gluposti on ce kostati 30 000? + kamata ako je promenu?

Post je spojen: [time]1292303569[/time]
_________________________________________________
konkretno rus 1025 kosta 24000e 25% ucesce je 6000e u ostane 18000e duga sto placas banci i na to se dodaje jos to sto je covek spomenuo ili?(kad to placas) nije mi sad najasnije bas....

Kazem upravo sto sam napisao! Ako uzmes preko banke kamata "kao" 0% a ustvari oni anuiteti i ta subvencija dilera je kamata! A sto bi mi platili subvenciju dileru :sta: :sta: :sta: :zli: :zli: :zli:
Ako platis "cash" onda platis tu osnovnu cenu i teraj kuci. Povracaj nema veze sa ovim! Ako dobijes, dobio si!
 
robici je napisao(la):
e kako ja dana sprosao :zli: prolazio pored traktora,i ajd reko da parkiram u radionicu da ne kisne,i reko da pogledam ulje,kad ono iznad max ojojoj,e reko samo mi to falilo,i kad sam poceo izpustat ulje imao sam sta videti,izaslo oko 4 l antifriza.skino sam glavu ne vidim nista sumljivo,sutra cu skinuti karter i napolje klipove i hilzne.ja mislim da je jedna hilzna pukla,ali videcu kad skroz razklopim :udri:
Pukla je sigurno to se i meni desilo :udri:,nemoj vaditi klipove samo karter skini i uzmes baterijsku lampu i tacno ces videti na kojoj hilzni ima traga tecnosti
 
pa time dilera stimulišu na uvoz ireklamu da bih se seljak ipecao na popust od 1000evra a seljak taj popust plati debelo a da nije ni svestan brat od komšije kupio rusa neznam koliko je dao keša plus mesečno ratu od 385evra na pet godina to je 23100+ono što je dao +rast evra pa koštače ga kao svetog petra kajgana
 
Nazad
Vrh