MTZ Belarus

savato je napisao(la):
820 Eurolux,2005-to...1500 radnih sati,cena 12.700 jel mnogo za taj traktor ili je realno,molim za info...Pozdrav za sve :ppozdrav:
polovan traktor,puno,pa zar ne mozes preko subvencija tj povracaja?
 
savato je napisao(la):
820 Eurolux,2005-to...1500 radnih sati,cena 12.700 jel mnogo za taj traktor ili je realno,molim za info...Pozdrav za sve :ppozdrav:
imam je belarus 820 2006. 2600 radni sati 9500e ja ga prodajem jer ocu da uzmem novog :D taman za ucesce i da vratim jos kredita sto mi ostalo :)
Post je spojen: [time]1291052494[/time]
_________________________________________________
Da li neko zna da mi kaze kolki je obrtni momenat za traktore 820 892 1025 znaci ne zanimama me maximalni broj obrtaja nego obrtni momenat?
jer mnogi mesaje ta dva pojma,obrtni momenat je kod nekih stranih traktora na 1950 obrtaja a max broj obrtaja ide do 2200 ili cak 2500/obr u min.
Ali na tih 1950 traktor najvise iskoriscava snage za tu dobijenu kolicinu goriva ako me razumete.
kod nekih jd traktora je to cak i na 1400 ili 1600 obrtaja(jer navodno akad se stavi na automatik on u oranju odma prebaci na taj broj obrtaja uz odredjeno biranje brzine).
 
igordulic je napisao(la):
savato je napisao(la):
820 Eurolux,2005-to...1500 radnih sati,cena 12.700 jel mnogo za taj traktor ili je realno,molim za info...Pozdrav za sve :ppozdrav:
imam je belarus 820 2006. 2600 radni sati 9500e ja ga prodajem jer ocu da uzmem novog :D taman za ucesce i da vratim jos kredita sto mi ostalo :)
Post je spojen: [time]1291027294[/time]
_________________________________________________
Da li neko zna da mi kaze kolki je obrtni momenat za traktore 820 892 1025 znaci ne zanimama me maximalni broj obrtaja nego obrtni momenat?
jer mnogi mesaje ta dva pojma,obrtni momenat je kod nekih stranih traktora na 1950 obrtaja a max broj obrtaja ide do 2200 ili cak 2500/obr u min.
Ali na tih 1950 traktor najvise iskoriscava snage za tu dobijenu kolicinu goriva ako me razumete.
kod nekih jd traktora je to cak i na 1400 ili 1600 obrtaja(jer navodno akad se stavi na automatik on u oranju odma prebaci na taj broj obrtaja uz odredjeno biranje brzine).
Kontam sta pises,ali to se ne odnosi na ruse...to je rad koji koritimo na 1634...on isporucuje 550 Nm pri 1690 ob/min,a mi ga teramo na 1800ob,tako da ima snage,a potrosnja manja. :ppozdrav:
 
Ja mislim da su se ti plavi i braon Belorusi sklapali u Bugarskoj (možda i u Mađarskoj) i da nisu bili baš na nivou kvaliteta ovih iz Minska. Tako sam bar ja čuo priču kad sam se jednom interesovao za jedan braonski koji je ustvari bio prodat i pre nego sam ja čuo za njega pa se dalje nisam raspitivao.
 
Tog braon imaju u maminoj firmi,mogu reci da je raga od kad znam za te traktore oni su nepoderivi sluzi im kao potrcko i tu nema zime.
Samo je meni i dalje malo 5000e odnosno 4500-5000e za traktor od 80ks i star 7-8godina.
 
tamo nešto nije u redu ja pratim cene par meseci za te pare nisam još nijedan video to godiste ima za 5000 ali 94-97god
 
Igor578 je napisao(la):
Nudi mi prijatel MTZ 82.1 3000 RH ispod 5000e samo sto je plavi........jel je to normalna cena ili je jeftino ili preskupo?
Mislim da je 2002 ili 2003 god ili je mljadji!? :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Vidim da ljudi malcice obilaze te plave, pogledaj malo severnu nemacku tamo su najvise plave boje , ja sam kupio 82.1 1993 god generisan sa losim gumama za 5500 sa prevozom od Kikinde do kuce , covek nije bio preprodavac , kupio sam ga 2008 godine.
Idi vidi , nemoj te buniti sto je plav, cena je mozda malo i niza , ali primera radi ja sam prodao rakovicu R60 za 1800e jer mi trebale pare za rusa mozda ti se posreci da kupis dobar traktor za male pare.
82.1 ima cetvrtastu haubu i uske gume pa je sigurno jeftiniji od 820 u toj godini
 
Ti plavi rusevi su proizvedeni za Bugarsku, kad sam bio tamo na more samo sam plave vidjao :cao:
 
Koliko ja znam,plavi su pravljeni za rusko trziste,i mislim da nema nikakvih problema sa njima...Ruja ko ruja,samo druga boja... :D
 
chris je napisao(la):
Koliko ja znam,plavi su pravljeni za rusko trziste,i mislim da nema nikakvih problema sa njima...Ruja ko ruja,samo druga boja... :D
Moram malo u :off_topic: Moj rus je prefarban u crveno , dovoljno mi bilo sto sam u vojsci u Prokuplju vozio par puta PLAVI dajc , svi su mise smejali ( to je jedini plavi dajc sto sam u zivotu video )
 
Ukusi su razliciti,mozda se nekom svidja i plavi...Svi smo navikli na crvene,pa je malo neobicno,ali se moze naviknuti i na plavi...Vazno je da on uradi svoj posao.A izgleda da su i malo povoljniji od crvenih... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh