MTZ Belarus

Evo ovde se vidi i bajpas....moj ti predlog da stavis kao ja ventil od zmaja na crevo do desnog tocka,ventil u jednu stranu ima normalan protok a u drugu prigusuje,tako da se stavi da prigusuje spustanje,sad sam ga lepo nastelovao da bilo koji prikljucak kad zakacim i dignem rucku skroz gore ono lagano se spusti nema da tresne.....
dp7olu.jpg
 
Postoji li 820 rm/892 rm sa monoblokom, ili je tek od 1025 sa monoblokom? ja sam to zaboravio da pitam, doduse kad sam bio padala kisa pa sve na brzinu
 
Јел има неко 952 интересују ме нека поређења са 892 у транспорту, трансмисији, раду са прикључцима потрошњи и томе сл.
 
Ima kod mene jedan u radionici,geprc lamela


- - - - - - - - - -

Max obrtaj motora i na jednom i na drugom 1800,952.2 sa monoblokom,napred ima vece tegove to jest ako se ne varam 450kg.turbo i jedan i drugi.952 ima mnogo jacu hidroliku poluge.u potrosnji tu su blizu.892 sa 9 brzina a 952.2 4 brzine sinhron

- - - - - - - - - -

I da,na 952 ukljucivanje blokade i prednje vuce radi preko elektro magneta,a kod 892 isto kao kod 82ke
 
Kolega 892 i 952 su isti traktori sem menjca.
Motor 1800 obrtaja.
892 nosi 18/4 menjac.
952 nosi 14/4 sinhron menjac i sinhron reduktor.
952 ima manju max brzinu,ako se ne varam negde oko 35 na sat.
 
Јел има неко 952 интересују ме нека поређења са 892 у транспорту, трансмисији, раду са прикључцима потрошњи и томе сл.
Imas temu vec uporedjivano,,,,,http://poljoinfo.com/showthread.php?4808-Belarus-892-ili-820

- - - - - - - - - -

Roberte ta serija sa monoblokom i elektromagnetima je mala ..il se posebno narucuje,,vecina je sve mehanicko i bez monobloka.

- - - - - - - - - -

Nebojsa 952 je 30 km, 892 je 38 km.
 
Ima kod mene jedan u radionici,geprc lamela


- - - - - - - - - -

Max obrtaj motora i na jednom i na drugom 1800,952.2 sa monoblokom,napred ima vece tegove to jest ako se ne varam 450kg.turbo i jedan i drugi.952 ima mnogo jacu hidroliku poluge.u potrosnji tu su blizu.892 sa 9 brzina a 952.2 4 brzine sinhron

- - - - - - - - - -

I da,na 952 ukljucivanje blokade i prednje vuce radi preko elektro magneta,a kod 892 isto kao kod 82ke
Jel mozes da slikas te jace poluge hidraulika i da okacis sliku, molim te?
 
Da li znas oznake dizne, ja kad sam trazio za 1221.2 nisu postojale 1:1 zamjena za one ruske koje je mtz naveo , nije bilo ni ceskih ,bosh ili sta drugo, gledao po katalozima , samo ruske varijante ulosci za dizne.
 
Kolega ko je radio pumpu ako nije tajna?

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Tomislav iz Novog Sada. On mi je radio i na 82.1 i zadovoljan sam njegovim radom

- - - - - - - - - -

Da li znas oznake dizne, ja kad sam trazio za 1221.2 nisu postojale 1:1 zamjena za one ruske koje je mtz naveo , nije bilo ni ceskih ,bosh ili sta drugo, gledao po katalozima , samo ruske varijante ulosci za dizne.

Ne znam oznake,on je covek rekao da ima Ceske i da su bolje od ovih koje su bile u njemu. Jedino da ti dam br od coveka
 
Hvala na odgovoru kolega.
Predpostavljao sam da je Krivokuca radio.


Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh