MTZ Belarus

Problem
Nisam znao da radio neće stati od ojačanje kabina ako držač baš u sredini izsečem
Stari modeli nisu imali taj profil na plafonu.
 
Pozdrav ljudi :osmeh:.
Pre neki dan zvao da vidim za tehnicki pregled za belarusa ,em sto mi treba da ga prevedem a i da imam barem jedan registrovan traktor kad seronje pocnu da zajebavaju po selu..uglavanom vazno je da traktor bude fotogenican kad se ode na pregled :haha: a to sto su slabe kocnice to nema veze :sta: ...pored svega sto sam se plasio izgleda najveci problem ispada to sto nemam prednje blatobrane.
zvao sam sve sto prodaju delove za belaruse i niko nema metalne blatobrane ,sem nekog lika iz ade kod njega su 3500komad i narucuju se ,a kod svih ostalih ima samo plasticni i to paprena cena oko 2500din .nazovem ja jos u lazaro i covek kaze da ima metalne blatobrane 2900 komad i pita me dal mi treba ni nosaci (desni imam,levi ne) .pitam posto su ,kaze 2600din komad ,netreba. Pravice ga aki za te pare .
Uglavnom narucio sa blatobrane pa cemo videti na sta ce to liciti kad stigne u ponedeljak-utorak :osmeh:
 
Sta mu bi?ili popali sve na displeju,ili pokaze samo prvu cifru od brzine u pokretu-npr 8,7-a pokaze kao na slici samo 8...kasnije se doveo u red,i ceo dan radio dobro.
uuuuu.jpg
gggggg.jpg
 
Mi imamo ojačanje,znači ispod sa leve strane.Mi skidali desnu stranu jer je tako na novim tipovima.Ko nema u glavu ima u noge.:ppozdrav:
 
imam pitanje, rus mi cekica u 1,2 u i 4,7 brzini, jel se moze tako terati il mora da se polovi?

Kolega zavisi sta znaci terati tako,dal ste mislili dan dva i pet ili dok ne stane skroz.
Kako god bolje da ga popravite pre nego posle jer sad je mozda mali problem ali moze lako da prouzrokuje mnogo veci i skuplji kvar.
 
@nebojsa100

Kako se šteluje plivajući položaj hidraulike (regulacija preko sile, polugica na regulatoru ispod sedišta ka levom točku) kod rusa koji ima hidraulik sa jednom ručicom pored sedišta (MTZ820)? Mislim na onu polugicu koja ide od toplinga ka regulatoru ispod sedišta.
 
@nebojsa100

Kako se šteluje plivajući položaj hidraulike (regulacija preko sile, polugica na regulatoru ispod sedišta ka levom točku) kod rusa koji ima hidraulik sa jednom ručicom pored sedišta (MTZ820)? Mislim na onu polugicu koja ide od toplinga ka regulatoru ispod sedišta.

Kolega na zalost ne mogu da vam pomognem po tom pitanju,iskreno nisam imao nikad potrebu da se bakcem sa time jer i kada se radi hidraulika probaju je gazde traktora ili vozaci u firmama.
Najbolje da vam objasne kolege koje su se naorale sa rusima.
 
Nebojša, koja ti se korpa kvačila bolje pokazala na 820, ova na slikama ili onaj stariji tip?
 
Nazad
Vrh