MTZ Belarus

Danas malo pretresao Rusvaja, dobio nove filtere goriva, prekidac svetala, rucku prozora...jos za koju nedelju kad ga obujem u baletanke ima da bude ko nov. :osmeh:
 
Sale car evo kako je kod mene reseno kacenje duplih tockova na 1221.3
35k0ks5.jpg
17bk74.jpg
xclyk8.jpg


- - - - - - - - - -

Evo na felni brezoni na koji dolazi ovaj dodatak,pa drugi tocak. Dodatke smo uzeli od coveka iz Kaca
f3f720.jpg
16gwj6c.jpg
 
Sa pdv,a za kolegu Frenky znam da distancer nije original ali pasuje odlicno i kod mene je vec 4 god i nikada nisam imao nekih problem a
 
Za 39000 evra moze da se kupi avion od traktora, polovan naravno sa malo radnih sati koji ima sve sto jedan savremen traktor ima, a ne samo kabinu :osmeh:
 
Pa da onda jos radim komplet menjac i kojesta pa me izadje ko jedan novi lep Case....e vidi kurca,a i dalje imam polovnu dresinu sa kojom je samo baba isla na pijacu
Slazem se da je Rusa najbolje kupiti polovnog u pristojnom stanju, delovi za dz a majstora jos uvek ima.
Npr filteri goriva 300din, separator 200din, prekidac svetala 200din, crevo goriva 300din oko AC pumpe... i ne znam ni koliko je pohvalno reci da filteri nisu menjani od kad je dosao kod mene.
 
Nazad
Vrh