MTZ Belarus

Nismo mi u istoj ligi...bogu fala pa imamo rusvaja kao soluciju,bar mi sitniji,pa sa čim bi orali da nije njega,kenjali ili ne,meni je rusvaj najbolja opcija u ovom momentu...
A jbg,godinama ga i zavoliš...lepo sam ja reko da je on ko ružno dete koje samo majka može da voli. A nije ni tako gadan majku mu njegovu...
 
Pre svega bih zeleo svima da se zahvalim u ovoj temi koji su mi pomogli oko breznjeva njegovih mana i popravki.Posto mi je pojeo zdravlje i novce prrodao sam ga i barem dok sam ja ziv necu ga ponovo pazariti,a posle smrti razmislicu.Hvala jos jednom.

Ček ček druže vidim da si pazario Fendt-a ne znam šta će i koliko raditi ali moli samo Boga da ne moraš ništa rasklapati tražiti i kupovati od delova ,inače će ti vrlo brzo izaći na nos...uzgred,čestitam ti na ponovljaju i da nemaš problema s njim ,sretno:ppozdrav:
 
Pre svega bih zeleo svima da se zahvalim u ovoj temi koji su mi pomogli oko breznjeva njegovih mana i popravki.Posto mi je pojeo zdravlje i novce prrodao sam ga i barem dok sam ja ziv necu ga ponovo pazariti,a posle smrti razmislicu.Hvala jos jednom.

Cvejo, zar ti nisi kupio tvog Mtz-a kod NA u komsiluku kao traktor u tip top stanju koji je malo radio? Ili sam ja nesto pomesao?
 
Који си га очин и куповао изеш га.....што ниси купио нову неку зверку од преко?
Kupio sam ga jer je bila ponuda preko Pokrajine da se kupi Belarus sa 0% na pet godina.Trebao nam je tada jos jedan traktor zbog obima posla a za zapadnog novog nisam imao novaca.
 
Не куди коња који вуче.....Знаш ти добро шта је Мтз и пре те куповине,него те привукла Покрајина са каматом 0%::namigivanje::па ко га ј........ е прошло пар год по која добро родила и мало се људи покондирили.Ништа лично колега:ppozdrav:
 
Znam ja jako dobro šta je Rus i svima vam zelim toliko sati i vremena da provedete u njemu i pod njim koliko sam i ja.
 
Par komada rusvaja smo proterali kroz avliju..
Počevši od 52jke, 82jke,
82.1 i 820 par komada.
Sada na red došao 892.
Pored rusvaja i rakovice 65ice imamo i zapadnjaka ili kako kaže kolega Nort Armi
traktora iz EU, ni oni se ne žale, satevi samo kucaju...
Rusi su to sve zaradili...
Ko ne veruje neka pita Mutića ko je zaradio velikog crvenog?
I još uvek radi...

Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
 
Ček ček druže vidim da si pazario Fendt-a ne znam šta će i koliko raditi ali moli samo Boga da ne moraš ništa rasklapati tražiti i kupovati od delova ,inače će ti vrlo brzo izaći na nos...uzgred,čestitam ti na ponovljaju i da nemaš problema s njim ,sretno:ppozdrav:

Radice koliko i Rus a to je 150 do 200 radnih casova godisnje.Zasad sve funkcionise kako treba a po poteznocama,luftovima,pedalama,gumama itd da ne daljim rekao bih da ima pravih 7000 i nesto sati.Tako da ce ici on jos duugo.A,i sam sam svestan da je to polovna stvar i da ja neznam kako je ko terao i odrzavao.Zasad od ulaganja me ceka termostat.

- - - - - - - - - -

Cvejo, zar ti nisi kupio tvog Mtz-a kod NA u komsiluku kao traktor u tip top stanju koji je malo radio? Ili sam ja nesto pomesao?

Ne zelim nikog da kudim ili ogovaram vec da pricam iskreno on je bio spolja u tip top stanju a,unutra jadac.Isteran a po meni lose odrzavan.Svi lezajevi u menjacu su promenjeni ukljucujuci i konusno tanjorasti,osovine kardana i investicija preko 1000e a,da sam dobio barem nesto nego nisam dobio nista!!i dalje bruji,krci menjac kao krunjac i dalje se greje kao plotna na sporetu.Nesetan deo sam menjao i popravljao i kad god sam stavio nesto novo kao da nisam.itd Dosta je bio kod mene,isterao sam zelju.
 
Kada se prelazilo sa konja na traktore jedan covek iz sela je radio po ceo dan,oranje,tanjiranje,berba itd...na pitanje kako moze toliko da radi,sto malo ne odmori,muka je to od jutra do mraka...on je odgovorio kratko"posle 30 godina gledanja u rep koji mlati,ja sam sada gospodin covek" inace traktor sa kojim radio je ltz koji ovde po forumu pljuju kao da im je oca ubio...pa zapitajte se malo.
 
Nazad
Vrh