MTZ Belarus

He,he.... i ja volim kad mašina pljune dim na auspuh. :osmeh:
Mislim da znam gde je štelovao ali najbolje je da Diklofen kaže.
 
Claas, MF, Case, NH, DF, ni jedan nije u velikoj prednosti spram Breznjeva ako uporedimo kvalitet izrade. Oni su u prednosti u dizajnu i udobnosti. Kvalitet izrade je ocajan, a narocito kod CNH grupacije. Tu se desavaju takvi kvarovi kao da su delovi od plastelina.
Nije Breznjev los, pogotovo za nase uslove, ali ako ga vozi neki radnik umesto tebe. Duzom eksploatacijom se neudobnost oseti, dok su ovi zapadnjaci ipak taj deo znacajno popravili. Verujem da kad bi Breznjev malo poboljsao kabinu i komande da bi znacajno popravio popiciju i na EU trzistu.
Koliko vidim opala im je prodaja i u zemljema kao sto je HU jer je verovatno i tamo malo porastao standard.
 
Claas, MF, Case, NH, DF, ni jedan nije u velikoj prednosti spram Breznjeva ako uporedimo kvalitet izrade. Oni su u prednosti u dizajnu i udobnosti. Kvalitet izrade je ocajan, a narocito kod CNH grupacije. Tu se desavaju takvi kvarovi kao da su delovi od plastelina.
Nije Breznjev los, pogotovo za nase uslove, ali ako ga vozi neki radnik umesto tebe. Duzom eksploatacijom se neudobnost oseti, dok su ovi zapadnjaci ipak taj deo znacajno popravili. Verujem da kad bi Breznjev malo poboljsao kabinu i komande da bi znacajno popravio popiciju i na EU trzistu.
Koliko vidim opala im je prodaja i u zemljema kao sto je HU jer je verovatno i tamo malo porastao standard.

Za duzu exploataciju rusi preporucuju upotrebu specijalnog aditiva {vodke ,rakije},tek tada ruja dobija maksimalne ergonomske karakteristike :haha:Da me neki bukvalista neshvati pogresno ne fabrika nego korisnici traktora u Rusiji
 
Pre svega bih zeleo svima da se zahvalim u ovoj temi koji su mi pomogli oko breznjeva njegovih mana i popravki.Posto mi je pojeo zdravlje i novce prrodao sam ga i barem dok sam ja ziv necu ga ponovo pazariti,a posle smrti razmislicu.Hvala jos jednom.
 
Kad bi rus uložio malo više u završnu obradu i ergonomiju ne bi više bio jeftin.. koštao bi ko i svi drugi..ovako je stvar kompromisa...
 
Kad bi bilo vise tih stranih bar priblizno kao MTZ-a iznenadili biste se koliko se to zapravo kvari.
Bio sam u prodaji "bredna" i kao i svaki drugi traktor desi se po neki sitan kvar da kazemo decja bolest, e ostalo je do firme koja je prodala koliko brzo ce to da otkloni i eventualno naplati.
 
Јбт Мтз у Србији ко Вучић на изборима убедљива победа у односу на конкуренцију:haha::haha::haha:Не знам једноставно сам емотивно везан за Руса:osmeh:....кад остали Западњаци буду имали делова на нашем тржишту као мтз цена није битна битно је да су доступни у року од 24сата.Постајем члан истог момента!...
 
Sta 24h ?
Kladim se da 90% ljudi ima u krugu na 15km od kuce neku prodavnicu delova i to manja gde znas gazdu i ako bas gori hoce i van radnog vremena da otvori ili ako znas da imas kvar npr lamelu on da i lamelu i korpu...pa sta ti treba uzmes ostatak vratis.
Nema zvanicnog radnog vremena, avansnih uplata, raznih kataloskih brojeva...
 
Ala kenj..te za medalju.I ja volim Belarusa ko nijednog drugog.Čim mi izadje kredit biće 892 na prodaju.
 
Nazad
Vrh