MTZ Belarus

Da li neko zna gde da se ima da se kupi reduktor od prednje vuče onaj na sredini za 82.1? I koloiko košta?
 
Izasao je rus odavno iz one grupe traktora "jeftinih za opravku".Jos od2003- 2004.god.su ukapirali rusi da ne vredi vise praviti traktor koji ce nadziveti"mašinistu"i da je bolja zarada na rezervnim delovima nego na gotovom proizvodu.Sve što se pravi i dolazi posle toga je po meni kvalitet žvakaće gume.Meni se na 892 raspala pumpa visokog pritiska na 2100 sati...osovina u menjaču se uvrne...šta reći o kvalitetu.
 
Pa jel to nesto cesto crkava ili nije isti traktor u pitanju?

Ne crkava cesto , takozvana bosh pumpa ili PVP , u pitanju je pumpa Ceske proizvodnje koje su u startu 2x skuplje od Ruskih ali i malo bolje kvalitete. Kod mtz izgleda postoji problem da pogon kompresora ide preko "lezaja" u PVP , pa kad lezaj dobije lufta i kompresor rad,i to se cuje :haha:. Ovaj otkaz elementa nema veze sa ovim prethodnim , to se vec rjedje desava.

Ali malo su mi cijene paprene, moguce da djelovi predju preko puno ruku trgovaca pa svaki hoce mrvicu:osmeh:.
 
Jel se na ovoj ručki podešava tvrdoća i mekoća,vidim da ide u oba smera?
Photo0851.jpg
 
Da li je neko ugradjivao hidraulicni volan na belarusa,kupio sam danas delove ali nemam ideju kako da resim kacenje klipa na most.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko ugradjivao hidraulicni volan na belarusa,kupio sam danas delove ali nemam ideju kako da resim kacenje klipa na most.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока

Dve ,tri stranice ranije sam postavio link od video klipa kako se ugradjuj :osmeh:
kupuje se nosac klipa za koji treba da se izbuse rupe na donjem delu prednieg mosta ,sa leve strane ..ako je rus 95-96 god ili mladji onda ima predvidjeno mesto za busenje a ako je stariji onda mislim da treba da se napravi nosac kao sto je napravio lik na snimku koji sam spomenuo.
Pozdrav .
 
Nazad
Vrh