MTZ Belarus

Aaa,ima on dosta vremena nego tvrdi pazar
Dobar je majstor ali je tezak,mnogo pametuje i s.re,odavde vecina ide na drugu stranu

- - - - - - - - - -

Svrati na sok,kafu ako dolazis kod majstora
 
Puj puj ne daj boze, mislim kod majstora :osmeh:
Ne znam za to vase sto imate sa njim mene gotivi I uvek mi odradi odmah, danas ga zovem sutra vec radimo. A za cenu sad cu ti reci... Kada je trebao da se zameni regulator na Bosh pvp, zovem ja Zeravicu da pitam kaze 18000ruke I doneses regulatot tj. kupim ga negde jer on nema, a majstor Djurica uzme 150e sa sve regulatorom :ppozdrav:
Hvala na pozivu, kad budem u taj kraj svraticu.

- - - - - - - - - -


To su mi bliski rodjaci, kupio si od pravih ljudi, pre svega pedantni I cuvarni. Njega je zamenuo Clas jer Srdjan nikad nije voleo belaruse al eto premostili su 5god. sa njim. Neka te lepo sluzi :ppozdrav:
 
Da i ja sam stekao utisak da su pravi domacini ,sve je tako kako su rekli ,traktor je stvarno ocuvan i dosta mojih drugara se cudi kako izgleda kao da nije nista radio.Pozdravi ih puno, mada uskoro cu opet tamo jer treba da ga odjavimo pa da ga ja registrujem
 
Bacuska je izgleda nasao novu kucu.
1pghae.jpg

iqg2mv.jpg

2isf9k8.jpg
 
@ NA Da znaš da sam juče gledao oglase i traktor mi je bio poznat. A i adresa čini mi se Adaševci na oglasu. Mislio sam da ti prodaješ a ni cena nije bila nešto velika
 
Nazad
Vrh