MTZ Belarus

Nadje se poneki i dobar rus ,eno u zadruzi jednog,vozi ga ko stigne ,oko 13 000 rs,bez generalne jos uvek.Skoro pola od toga u oranju,2007-8 godiste valjda.

Nije baš tako taj rus o kome se priča je malo orao većinu rč je uradio sa prskalicom,sejalicom,rasipačem,špartačem i u transportu. Godište je 2007-ma.
Ali zato novijeg koji je 2011-ta već milion puta rasklapali i nema šta nisu radili.
 
Mtz-ravan most :
Na klipu volana, pa u onom delu do levog točka, šta se nalazi, da li je tu ležaj ili mozda neka čaura ili biksna? Primetio sam da nešto ne stoji kako treba, rasturim, i naidjem na neke sitne komade... Koji je naziv tog dela i da li ima neku oznaku? Morao bih sutra to da poručim negde.
 
@Attila
Ako je to jedan od ruseva koji su orali po ceo dan pre nego sto su se kupili zeleni traktori,mozda nema pola od tih 13k ,ali jedno 3-4k rs ima sigurno.Ali nije ni bitno,kamo srece da je vecina tako dobra,ali je potpuno suprotno.
 
Pozdrav drustvo imam pitanje za vas, imam rusa 820 2016 godiste , od kad smo ga uzeli nije radio kako treba dimio i nekako je lenj bio, pojacali smo mu paljene i malo je bolje radio al nije to to, skinuo sam dizne od 4 nijedna nije radila ni na leru ni na turazi a jedna skoro nikako, okidale su od 150 do 190 bara, sad sam uzeo nove ( a oznaka ulozaka je 174-04) majtor mi nastelovao na 210 bara,i posle montaze opet neradi kako treba,skinem pumpu odnesem kod bosite elementi su onako i dobri a i losiji, nastelovao je nekako, nije imala dovolno punjenje skoro ni 4 kubika a valja treba 6 da ima, sad radi lepo na leru pali ok al dimi oseca se da cistu naftu ubacuje,
Pitanje dali su kod mene ti ulosci od turbo 105 ks
Neki su mi rekli da jesu,
Na koliko bari treba da su dizne ustelovane 175 ili 210
I koliko treba da ima pumpa punjenje 4 ili 6 kibika ? Kazem trektor je 820 bez turba dali moze da zeza to sto imam pumpu i dizne od turba a ja nemam turbinu ...
 
Taj štift mozes okaciti mačku o rep.To je u redu ako su rusi zabušili zamajac gde treba a ja sam se sreo sa dva rusa gde štift nema veze sa paljenjem.Školsko podešavanje i ne može da omane.
 
To na koliko su dizne kad je sve ostalo ok ne predstavlja tako veliku razliku da bi imao te simptome... ili je paljenje ili mozda vazdusni filter prljav... kakav je dim, jel dimi dok ne primi gas ili konstantno i kad dostigne turazu?
 
И код мене је било на замајцу пар рупа док нисам скинуо деклу вентила и први дотерао на паљење тад је упао ди треба наместио пумпу и сад је ок али ја и даљје имам оно дудудудудду док је хладан после шушка као и вуча,потрошња итд...
 
Nazad
Vrh