MTZ Belarus

Imate neku preporuku za kupovinu sklopova motora?

Drugar je radio na 952 sa 200 i kusur sati {trosio traktor ulje ,menjali nekoliko turbina dok on nije popizdio i natero ih da urade motor ponovo ali sa nemackim sklopovima a bas cu pitati kojim }Ala to cudo i vuce sad ko mutav a nedimi i da dodam da je stavio cesku turbinu
 
Ajde raspitaj se, nije hića.

Ocu nema problema a i probao sam ga letos u tanjiranju na 36 stepeni i nije se grejao a przili smo ga momacki ,drugar bi da ga proda a ja sam veoma zainteresovan da ga kupim jer mi se svideo,jeste da je imao decijih bolesti ali mislim da ga je izlecio i da je sad bolji nego nov{ima 600 i kusur sati a nismo jos pricali o ceni tu ce mi trebati i vas savet koliko bi mogao takav traktor da vredi spolja izgleda kao nov
 
Ocu nema problema a i probao sam ga letos u tanjiranju na 36 stepeni i nije se grejao a przili smo ga momacki ,drugar bi da ga proda a ja sam veoma zainteresovan da ga kupim jer mi se svideo,jeste da je imao decijih bolesti ali mislim da ga je izlecio i da je sad bolji nego nov{ima 600 i kusur sati a nismo jos pricali o ceni tu ce mi trebati i vas savet koliko bi mogao takav traktor da vredi spolja izgleda kao nov

Ako je sve tako, jedno 75% novog.
 
Ajde raspitaj se, nije hića.

- - - - - - - - - -
Dakle raspitao sam se i kaze drugar da su stavili Gecove karike a klipovi su ostali od prve ugradnje jer su problem pravile karike pa je trosio ulje iako je imao 200 sati ,Kaze da nedimi cak i kad se gusi i da bolje vuce nego ranije ,nadam se da ti je bar malo pomogla ova informacija i da ces izabrati pravu kombinaciju:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Ako je sve tako, jedno 75% novog.

Tako nesto sam i ja mislio ,ukratko decko je mladji od 40 god pa bi da uzme rusa od 110 ks a ovog da proda i da ostvari povracaj tako da jos i bude u plusu a ima glanc nov i malo jaci ,a ovaj 952 je i bolji od opisanog :osmeh:i proban tako da nam nefali puno :haha:
 
Ma kakva glava. Otisle mu gumice na caurama u koje ulaze dizne. Nista strasno.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh