MTZ Belarus

Remont
8746c0eae43f3a17337ac6403309eec6.jpg


Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Dali može AC pumpa na mtz-u 820 može biti uzrok lošeg rada na ler gasu kad je motor hladan?Inače ovako pali na pola ključa kad je vruć lepo radi,vuče itd samo kad je hladan dudududu:haha:
Može mi smo na 52-ci radili bos pumpu zbog AC pumpe nece da upali i kad upali katastrofa kako je radio odrao nas bosista kao macku i na kraju opet isto.Na kraju zamenili AC pumpu drugi traktor palio na pola kljuca, a do tada smo ga slepali i po 2km da bi upalio.
 
I nista mu nije ni falilo, radio kao besan. Ta tehnologija iz ww2 je napravljena da ne crkava i da radi ako treba i na vodu.
 
Kupis za ladu nivu novi taj prekidac za sva 4 migavca (sve štima za belorusa)i onda ce sve raditi.Kod mene je taj za sva 4 najcešće problem.
 
Aaa ti hoces da ti rade sva 4? To je kod mene oduvek bila nemoguca misija!Stavis taj prekidac nov da bi levi-desni radili kako treba a sva 4....nikad ispravno.
 
Jel može da se negde kupi i zameni samo staklo na prednjem faru na 820 ili moram menjati ceo far ... uspeo sam negde da izgubim to prednje staklo i sad me nervira što fali ...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Rus je 82 1980to godiste sa malom kabinom klip je fabricki skidao ga menjao gumice i sada nece do kraja nije mi jasno sta je problem do pola dize ima snage i na polovini iskoci rucica kao da je max podignut?
 
Nazad
Vrh